Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rodney Stuckey kontuzjowany

Patryk Kurkowski
Patryk Kurkowski
22-letni Rodney Stuckey, który w ubiegłym roku został wybrany z numerem 15 w drafcie, przez ekipę Detroit Pistons doznał kontuzji w spotkaniu z Los Angeles Clippers. W tamtym meczu amerykański obrońca zdołał dopisać do dorobku swojego zespołu 8 "oczek" oraz 4 zbiórki.

Gracz Detroit Pistons - Rodney Stuckey doznał kontuzji podczas spotkania z Los Angeles Clippers w Lidze Letniej NBA.

Stuckey zanim pojawił się na parkietach NBA, występował w lidze akademickiej - NCAA. Był on bowiem graczem Eastern Washington Eagles przez dwa sezony. Już w debiutanckich rozgrywkach, w trykocie Orłów notował kapitalne występy. Tournament zakończył ze średnimi rzędu 24,2 punktu, 4,8 zbiórek oraz 4,2 asyst. W kolejnym sezonie jego gwiazda jeszcze bardziej lśniła. 22-letni Amerykanin wspomagał swoją ekipę średnio o 24,6 "oczek", a także 5,5 asyst oraz 4,7 zbiórek.

W drafcie do NBA został wybrany z numerem 15 przez sterników Detroit Pistons. Na parkietach najsilniejszej ligi świata, mierzący 196 cm wzrostu zawodnik pokazał się z całkiem dobrej strony, gdyż w przeciągu 20 minut, zdobywał średnio 7,9 punktu, asystował blisko 3 razy oraz zbierał z tablic 2 piłki. W Lidze Letniej NBA w Las Vegas rozegrał 2 spotkania, w których zapisywał na swoje konto średnio 14,5 punktu, 4,5 zbiórek oraz 2,5 asyst.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL