Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rosa kończy na Montgomerym

Piotr Dobrowolski
Piotr Dobrowolski
J.J. Montgomery jest ostatnim zagranicznym zawodnikiem, jakiego zdecydowali się zatrudnić działacze radomskiej Rosy. To czwarty gracz spoza Polski, który będzie występował w barwach beniaminka.

Jeszcze niedawno nie było wiadomo, czy J.J. Montgomery na pewno będzie reprezentował barwy Rosy. Wprawdzie sam zawodnik na łamach portalu SportoweFakty.pl zapewniał, że jego agent sfinalizował rozmowy z zarządem radomskiego klubu, ale oficjalnego komunikatu w tej sprawie wciąż nie było.

- Kontrakt z zawodnikiem został podpisany i będzie obowiązywał do końca sezonu 2012/2013 - informuje Michał Wolczyk. - Popularny "J.J.", znany ze świetnej gry w ataku i bardzo solidnej obrony, ma być jednym z filarów drużyny trenera Mariusza Karola - przekonuje rzecznik prasowy beniaminka TBL.

Robert Bartkiewicz, generalny menadżer Rosy, nie przewiduje większej liczby transferów zawodników zagranicznych. Na razie nie wiadomo, czy działacze radomskiego klubu zdecydują się na pozyskanie jeszcze jakichś polskich koszykarzy.

Komentarze (4):

 • Dud Zgłoś
  Jestem ciekawy co pokaże Rosa. Jako beniaminek z pewnością do rozgrywek Tauron Basket Ligi wniosą sporo świeżości, bo przez ostatnie lata czołówka jakby skostniała
  • pebles Zgłoś
   Ja jako fan czarnych życzę Rosie jak najlepiej ,ale zgadzam się z adam_radom trener musi znaleść dobrego centra.
   • adam_radom Zgłoś
    Szczególnie na pozycji nr 5 - Nikiel co najwyżej na rezerwę pasuje, a Nowicki to zawodnik raczej ze wskazaniem na Rosę II - trzeba tylko trzymać kciuki za transfer jakiegoś w miarę
    Czytaj całość
    solidnego polskiego centra.
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL