Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Czarni rozłożeni

Michał Żurawski
Michał Żurawski
W niedzielnym spotkaniu przeciwko Stelmetowi Zielona Góra Energa Czarni wystąpili bez trzech swoich podstawowych zawodników.

W spotkaniu przeciwko ekipie z Zielonej Góry zabrakło kontuzjowanego Todda Abernethy'ego oraz chorych Marcina Dutkiewicza i Roberta Tomaszka. - Todd ma problemy ze stopą i nie zagra do końca roku, tak jak wcześniej przypuszczaliśmy. Marcin natomiast cierpi na przewlekłe zapalenie płuc, podczas gdy Robert jest przed samym zapaleniem płuc i ma bardzo ciężkie zapalenie oskrzeli. W naszym zespole panuje jakiś wirus i niestety nie możemy nic na to poradzić. Levi Knutson i Oded Brandwein także grali dzisiaj nie w pełni sił. W poniedziałek natomiast do lekarza mają udać się Michał Nowakowski i Robert Jakubiak. To naprawdę fatalna sytuacja dla nas, ale co możemy zrobić? Musimy sobie jakoś radzić - powiedział general manager Czarnych, Marcin Sałata.

Przypomnijmy, że mimo wielu ubytków w składzie Energa Czarni długo stawiali opór Stelmetowi Zielona Góra, ale ostatecznie przegrali 89:98.

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL