Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Białek odejdzie do Zielonej Góry?

Patryk Butkowski
Patryk Butkowski
Najbliższe dni wyjaśnią przyszłość Zbigniewa Białka w zespole Polpharmy Starogard Gdański. Zawodnikiem zainteresowany jest Stelmet Zielona Góra.

Według naszych informacji, silny skrzydłowy w każdej chwili może opuścić ekipę Kociewskich Diabłów jeśli otrzyma odpowiednią propozycję. Potwierdza to prezes klubu Roman Olszewski, jednak nie chce przesądzać o dalszych losach byłego reprezentanta Polski.

- Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach - mówi Roman Olszewski. - Nie chcę nic przesądzać, lecz w umowie Zbyszka jest taki zapis - dodaje sternik klubu.

Zbigniew Białek w obecnym sezonie dla Polpharmy Starogard Gdański zdobywał średnio 6,6 punkta oraz dokładał 3,6 zbiórki.

Komentarze (15):

 • Chdis Zgłoś
  Moim zdaniem Jones jest świetnym graczem, poukładanym chłopakiem i gdyby Stelmet się go pozbył, to zrobiłby błąd. Gra "Jugoli" solidna, ale niestety mało widowiskowa /ok, Stevic miał
  Czytaj całość
  kilka ładnych "amerykańskich" akcji/. Amerykańska koszykówka ma to przecież do siebie, że akcję sam na sam z koszem kończy się efektownym wsadem, a nie odbiciem piłki od deski po "regulaminowym" dwutakcie. Jones jest właśnie bardzo efektowny i w polskiej lidze niewielu takich. Borovniak np. bardzo przydatny dla zespołu, ale drewniak i nudziarz. Ktoś powie, że liczy się efektywność, a nie wrażenie artystyczne. Uważam, że gdyby Jones miał więcej minut zdobywałby średnio 15 pkt/ mecz, zachowując przy tym swoje "efekty specjalne", co jest super dla oka. Reasumując, mam nadzieję, że to plotka o odejściu Jonesa. Świetnie się wkomponował w klimat drużyny i jest tak samo potrzebny jak Hodge, Hosley, Borovniak, Stevic, Sroka, Chanas, Seweryn, Cesnauskis. Reszty nie wymieniam celowo, bo tak naprawdę ta reszta nie gra i trudno oceniać. Co do Białka... To taki Gapiński w żużlu, czyli zapchajdziura... moim zdaniem.
  • Bodo Zgłoś
   Ciekawe jakie żądania finansowe będą mieli gracze Asseco, jeżeli klub zostanie wycofany przed końcem rozgrywek. Mogą (ale nie muszą) skusić na mniejszą kasę do końca sezonu, liczą
   Czytaj całość
   na podpisanie kontraktu na przyszły sezon.
   • kry Zgłoś
    ale się dzieje-oby Stelemet nie spalił zakupu....; Rob ?????musi zostać....
    Wszystkie komentarze (15)

    Komentarze (15)

     Wszystkie komentarze (15)
     PRZEJDŹ NA WP.PL