Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ponowne zakusy na Waltera Hodge'a - gigant chce Portorykańczyka!

Michał Fałkowski
Michał Fałkowski
Nie tak dawno usługami Waltera Hodge'a było zainteresowane włoskie Armani Jeans, zaś teraz chęć na podpisanie kontraktu z Portorykańczykiem ma gigant z Grecji - informuje portal eurohoops.net.

Według informacji EuroHoops.net, Olympiacos Pireus chce dokonać wzmocnienia na pozycji numer jeden jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego w Eurolidze, które upływa w najbliższy wtorek.

Obecnym celem numer jeden greckiego giganta jest więc nie kto inny, jak Walter Hodge! Portorykańczyk skupił na sobie uwagę czołowych klubów Europy po świetnych występach w EuroCup - jak podkreśla portal EuroHoops.net bardzo dobre występy nie umknęły uwadze klubowi z Pireusu, który rozważa możliwość wykupu jego kontraktu ze Stelmetu Zielona Góra.

Najlepszy zespół Europy poprzedniego sezonu starał się wcześnej zakontraktować Shelvina Macka, lecz ten nie zamierzał przenosić się do Europy. Następny na liście życzeń był Jeremy Pargo, ale i on odrzucił ofertę z Pireusu.

Kilka tygodni temu Stelmet otrzymał ofertę transferu Portorykańczyka od Armani Jeans Mediolan i ostatecznie ją odrzucił. Sam zawodnik przyznawał w wywiadach, że chciał odejść do mocniejszej drużyny. Jak będzie teraz? 

Komentarze (19):

 • honda23 Zgłoś
  - Wciąż jestem tutaj, jestem zawodnikiem Stelmetu. Wiele klubów chce mnie u siebie, są ciekawe oferty, ale ja jestem tutaj. Dają mi bardzo dobre oferty. Ostatnia była od Olimpiacosu. Mój
  Czytaj całość
  agent rozmawiał z prezesem Stelmetu po meczu w Sevilli. Ja skupiam się na grze dla naszego zespołu i zachowuję spokój. Jeśli takie drużyny chcą mnie już teraz to myślę, że podobnie będzie po tym sezonie. Jestem dobrej myśli. Przyjdzie na to czas i odpowiednia chwila. Kibice mogą być spokojni. Będę tu do końca sezonu - powiedział Walter Hodge.
  • dante_29 Zgłoś
   Walter nigdzie nie pojdzie, bo nie pusci go zarzad klubu. Klub z Grecji moze obiecywac gore pieniedzy, a pozniej wyplacic nam to w oliwkach lub cytrynach. Poza tym nikt z klubu nie pusci
   Czytaj całość
   Waltera, dopoki nie znajda zmiennika na podobnym poziomie.
   • KB24 Zgłoś
    No skoro Olympiacos chcę Waltera i są zdeterminowani, to dostaną go. Takim klubom się nie odmawia, bo dwa razy oferty nie złożą. Duża szansa dla Waltera, jeżeli chcę odejść, to
    Czytaj całość
    trzeba szukać wzmocnienia na pozycji 1-2, ale na Boga nie Koszarek, bo jak dla mnie to żadne wzmocnienie. No chyba, że jako drugi rozgrywający.
    Wszystkie komentarze (19)

    Komentarze (19)

    ×
     Wszystkie komentarze (19)
     PRZEJDŹ NA WP.PL