WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kontuzja czołowego gracza Grizzlies

Maciej Szeniawski
Maciej Szeniawski
Jeden z najlepszych zawodników Memphis Grizzlies, Marc Gasol, naderwał mięsień brzucha. Bardzo prawdopodobne, że nie zagra już do końca sezonu zasadniczego.

Marc Gasol zmagał się z kontuzją mięśnia brzucha już trzy tygodnie temu. Decydował się jednak wówczas na grę z bólem, gdyż nie przeszkadzał mu on aż tak bardzo w grze.

Minionej nocy, w konfrontacji z Boston Celtics, 28-letni Hiszpan na boisku się już jednak nie pojawił. Władze Memphis Grizzlies poinformowały, że Gasol naderwał mięsień brzucha i nie wiadomo, kiedy wróci do gry. Najprawdopodobniej nie stanie się to przed końcem sezonu regularnego. Ciężko także określić czy ten urodzony w Barcelonie center będzie mógł zagrać już na starcie play-offów.

Przypomnijmy, iż Gasol notuje bardzo dobry sezon. Może pochwalić się statystykami rzędu 14,3 punktu, 7,8 zbiórki oraz 3,9 asysty na mecz. W dużej mierze przekładają się one na korzystną postawę jego drużyny, która w Konferencji Zachodniej, z bilansem 47-22, plasuje się obecnie na 5. miejscu.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL