Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Byłe gwiazdy Houston kuszą Howarda

Jacek Konsek
Jacek Konsek
[tag=13375]Hakeem Olajuwon[/tag], [tag=37574]Clyde Drexler[/tag], [tag=225]Yao Ming[/tag] i [tag=2935]Dikembe Mutombo[/tag] to wielkie postacie koszykówki. Wszyscy są byłymi graczami Hosuton Rockets, które za wszelką cenę chce pozyskać Dwighta Howarsa.

Okienko transferowe ruszyło w NBA. Najgorętszym tematem jest oczywiście sprawa Dwight Howard, najlepszego od wielu lat centra w rozgrywkach. "Superman" nie jest zadowolony ze swojej pozycji w zespole Los Angeles Lakers, więc ustawia się po niego kolejka chętnych.

Największe szanse na pozyskanie DH12 mają Houston Rockets, którzy mocno angażują się w to przedsięwzięcie. Na poniedziałkowym spotkaniu oprócz właściciela klubu, trenera i generalnego menedżera pojawiły się także legendy Rakiet sprzed lat - Hakeem Olajuwon oraz Clyde Drexler. Przez Skype połączono się z Yao Mingiem a Dikembe Mutombo nagrał wiadomość wideo dla Howarda.

- Dwight jest gotowy do gry o mistrzostwo. My również - przyznał Daryl Morey, generalny menedżer Rakiet.

Howard w następnych dniach ma również spotkać się z włodarzami Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Atlanty Hawks oraz Los Angeles Lakers.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL