WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gasol "zamknął drzwi" Gortatowi

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Marc Gasol pokazał, że nie od parady został uznany najlepszym obrońcą w lidze NBA. Marcin Gortat kompletnie sobie nie radził w pojedynkach z zawodnikiem Memphis Grizzlies.

Polak w całym meczu zdobył aż całe dwa punkty! Z gry oddał pięć rzut, ale tylko jeden znalazł drogę do kosza, notabene była to dobitka po niecelnym rzucie któregoś z kolegów. Marcin Gortat za wszelką cenę chciał pokazać Marcowi Gasolowi, że jest w stanie go ograć w grze jeden na jeden, ale żadna z tych akcji nie przyniosła pozytywnego rezultatu. Jego nieporadność dostrzegł także trener Dirk Bauermann, który dał mu pograć tylko przez 17 minut. Gortat w tym czasie zanotował także 6 zbiórek.

Jego vis-a-vis w tym meczu w ciągu 21 minut zdobył 15 punktów i miał 6 zbiórek. Jego dobrą grę zachwalał jego kolega z drużyny, Ricky Rubio. - Był niezwykle skoncentrowany na swoim zadaniu, czyli powstrzymaniu Gortata. Uważam, że spisał się znakomicie - podkreślał gracz "Leśnych Wilków".

Gortat nie spełnił swoich obietnic na ten turniej. Mówił, że będzie dominował i przewyższał każdego rywala, ale skończyło się tylko i wyłącznie na słowach. Nie wiemy, co siedzi obecnie w głowie naszego środkowego, ponieważ on konsekwentnie tylko przechodzi przez strefę mediów. Nie odpowiada na żadne pytania dziennikarzy.

Z Celje dla SportoweFakty.pl,
Karol Wasiek

Gasol nie dał żadnych szans Gortatowi w tym pojedynkuGasol nie dał żadnych szans Gortatowi w tym pojedynku

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL