Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Co Rafał Bigus wniesie do PGE Turowa?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Rafał Bigus dosyć niespodziewanie trafił do PGE Turowa. Zawodnik ma być uzupełnieniem składu Miodraga Rajkovicia. - Na chwilę obecną jest z nami i zobaczymy, co będzie dalej - mówi Grzegorz Ardeli.

- Pomogliśmy sobie nawzajem, ponieważ Rafał Bigus tutaj mieszka i ma rodzinę. Trenował sam, więc nic nie stało nie przeszkodzi, żeby zaczął uczestniczyć w naszych zajęciach, być w szatni - mówi Grzegorz Ardeli, dyrektor sportowy PGE Turowa.

W dwóch ostatnich sezonach Rafał Bigus reprezentował barwy AZS-u Koszalin. W ostatnich rozgrywkach jego statystyki były mocno przeciętne - średnio 2 punkty oraz 3,3 zbiórki na mecz.

- Z tego co wiemy to jak na razie nie ma żadnych innych ofert. Trenuje z nami i najprawdopodobniej z nami zostanie. Zawsze jest szansa na odejście, ponieważ nie ma takiej umowy, której nie można rozwiązać. Na chwilę obecną jest z nami i zobaczymy, co będzie dalej - dodaje Grzegorz Ardeli.

Zawodnik ma być ważnym ogniwem w szatni PGE Turowa Zgorzelec, w której w tym sezonie jest wielu młodych graczy. - Jest dużo młodzieży, dlatego Rafał Bigus jest taką ostoją, doświadczeniem. Wnosi spokój i na pewno trzyma szatnię, co też jest ważne, gdy się dużo jeździ, podróżuje. Czegoś może później brakować, czego się nie wytrenuje na boisku. To są takie pozasportowe zachowania i rzeczy, które są bardzo ważne w budowaniu i funkcjonowaniu drużyny przez cały rok - podkreśla dyrektor sportowy PGE Turowa Zgorzelec.

Rafał Bigus w PGE Turowie ZgorzelecRafał Bigus w PGE Turowie Zgorzelec

Komentarze (8):

 • jimijim Zgłoś
  hmmm... co wniesie 12-sty w rotacji zawodnik Turowa?
  • Wylewna Marzena Zgłoś
   Wyszukiwanie zawodników wcale nie jest takie łatwe i krytykować może każdy, odpowiednie dopasowanie gracza to jednak duża sztuka! Z tego co się udało mi dowiedzieć tym razem
   Czytaj całość
   wrocławianie pójdą w jakieś sprawdzone nazwisko (w Polsce?), więc do trzech razy sztuka! powodzenia bo liczę na dobry sezon moich przyjaciół z Wrocławia, których gorąco całuję przy okazji!
   • Wylewna Marzena Zgłoś
    Ja bym widziała Rafała w Śląsku. Wrocławianie błądzą i nadal szukają więc dlaczego na razie nie podeprzeć się polskim doświadczeniem? Mogę już powiedzieć, że rosły Zeka
    Czytaj całość
    Marshal się nie sprawdził i zostanie odesłany do domu. Pozdrawiam Marzena
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL