WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adam Wójcik: Dostaliśmy lekcję, z której trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
W niedzielę zakończył się EuroBasket w Słowenii. Polacy swój udział w ME zakończyli już w pierwszej fazie. Dlaczego biało-czerwonym poszło tak słabo?

- Wydaje mi się, że zabrakło szczęścia. Gdyby nie porażki na początku turnieju,

myślę, że drużyna z meczu na mecz funkcjonowałaby lepiej. Przegraliśmy w ostatnich sekundach spotkanie z Czechami. To była bolesna porażka, której nie powinno być. Mieliśmy straszną niemoc w pojedynku z Chorwacją. Byliśmy sparaliżowani, jednak zaczęliśmy gonić wynik. Jestem święcie przekonany, że gdybyśmy lepiej zaczęli, to byśmy wygrali. Wiem, że łatwo teraz mówić, ale myślę, że każdy stanął przed lustrem i odpowiedział sobie na pytanie, co mógł zrobić lepiej. Dostaliśmy lekcję, z której trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość - powiedział Adam Wójcik w rozmowie z Gazetą Wrocławską.

Równo z odpadnięciem reprezentacji Polski z ME rozpoczęła się dyskusja, czy biało-czerwonych powinien nadal prowadzić Dirk Bauermann. Wójcik, były koszykarz, a na ME jeden asystentów niemieckiego trenera, uważa, że nie powinno być zmiany na stanowisku szkoleniowca. A jaka jest wasza opinia na ten temat? Zapraszamy do dyskusji.

Cała rozmowa w Gazecie Wrocławskiej.

Adam Wójcik uważa, że Dirk Bauermann powinien nadal pracować z kadrąAdam Wójcik uważa, że Dirk Bauermann powinien nadal pracować z kadrą

Czy Dirk Bauermann powinien dalej prowadzić reprezentację?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL