WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Bonarek na testach w Słupsku

Michał Żurawski
Michał Żurawski
Energa Czarni po ostatnich nie najlepszych występach dokonują korekt w składzie. Do słupskiej drużyny dołączył Łukasz Bonarek, który będzie testowany przez najbliższy tydzień.

21-latek był członkiem kadry, która w 2010 roku zdobyła wicemistrzostwo świata do lat 20. Pobyt w Słupsku będzie dla niego powrotem do Polski, gdyż w ostatnim czasie przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie studiował na jednym z college'ów. Jednak problemy z przystosowaniem się do tamtejszej rzeczywistości zdecydowały, że skrzydłowy powrócił do ojczyzny.

Treningi pod okiem Andreja Urlepa będą dla zawodnika szansą na zaistnienie w polskiej ekstraklasie. Przez swoją dotychczasową karierę Łukasz Bonarek występował jedynie na parkietach I ligi, gdzie reprezentował barwy Znicza Pruszków, którego był wychowankiem.

Jest to młody i obiecujący zawodnik, przed którym wróży się ciekawą karierę. Trener Andrej Urlep chce sprawdzić Bonarka w warunkach ekstraklasowych, dlatego też zaproponowaliśmy mu tygodniowe testy – powiedział oficjalnej stronie Energi Czarnych Marcin Sałata, generalny menedżer klubu.

Po tygodniowych testach sztab szkoleniowy podejmie decyzję odnośnie przyszłości zawodnika.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL