Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Andrew Bynum znalazł nowy klub!

Bartłomiej Berbeć
Bartłomiej Berbeć
Kariera Andrew Bynuma jest pełna wzlotów i upadków. Ostatni okres to degradacja z roli czołowego centra w NBA do rezerwowego w Cleveland Cavaliers. Nieobliczalny zawodnik właśnie znalazł nowy klub.

Przypomnijmy, że Andrew Bynum został niedawno zwolniony przez Cleveland Cavaliers po tym, jak popadł w konflikt z trenerem Mike'm Brownem. Stało się jasne, że dla centra nie ma już miejsca w drużynie Ohio.

Zawodnik, który zdobył dwa mistrzowskie tytuły z Los Angeles Lakers nie musiał jednak długo czekać na to, aby znaleźć nowego pracodawcę. Na jego usługi zdecydowali się Indiana Pacers.

Jest to dość zaskakująca wiadomość, ponieważ zespół z Indianapolis legitymuje się obecnie najlepszym bilansem w NBA, ale przede wszystkim jest zbudowany na dobrze funkcjonującej chemii, która jest przecież sprawą niezwykle delikatną. Jeden nieobliczalny gracz może poczynić wiele złego w tak ułożonym gronie.

Jeżeli jednak pomysł kierownictwa Pacers wypali, staną się oni murowanym kandydatem do tytułu mistrzowskiego. Do tej pory zmiennikiem Roy'a Hibberta był Ian Mahinmi, który jednak nie jest tak utalentowany jak Bynum. Czy Andrew zaakceptuje jednak rolę rezerwowego, która drażniła go w leżącym nieopodal Cleveland?

Zakontraktowanie tego koszykarza, o którym informuje serwis ESPN, jest decyzją z gatunku "wóz albo przewóz". Może się ona przyczynić tak do wielkiego sukcesu, jak i do poważnych przeszkód i klapy w fazie play-off.

Czy Andrew Bynum zwiększy szansę Pacers na mistrzostwo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

 • CELTIC Zgłoś
  ściągnięcie Bynuma to ruch czysto taktyczny, Miami z Bynumem mogłoby być dużo groźniejsze, a Heat już nieraz pokazali, że przy LBJu i Flashu umieją naprostować zawodników, np.
  Czytaj całość
  Beasly. Według mnie mądry ruch działaczy z Indianapolis
  • szenojek Zgłoś
   Mam złe przeczucia. Bynum od czasu kontuzji obu kolan ma jakieś zachwiania emocjonalne ;) Nic dobrego dla Indiany to nie przyniesie.
   • Rajon22 Zgłoś
    Ryzykowny transfer Indiany.Bynum może równie dobrze wzmocnić ich jak i rozwalić atmosferę w klubie.Na pewno nie jest to ten sam zawodnik który grał w Lakers.Zobaczymy , życzę mu aby
    Czytaj całość
    odbudował dawną formę. :D
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL