Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jessie Sapp poza Kotwicą Kołobrzeg!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Jessie Sapp od niedzieli nie jest już koszykarzem Kotwicy Kołobrzeg. Zawodnik na własną prośbę rozwiązał kontrakt z klubem.

28-letni rozgrywający od sezonu 2010/2011 reprezentował barwy Kotwicy Kołobrzeg. W trwających obecnie rozgrywkach Amerykanin był jedną z wiodących postaci w drużynie Tomasza Mrożka. Sapp średnio dostarczał 14 punktów oraz 4 zbiórki i 4 asysty.

Amerykanin zgłosił do klubu chęć odejścia i na jego prośbę kontrakt został rozwiązany. Zawodnik najprawdopodobniej trafi do ligi greckiej. Na stole ma już ofertę jednego z klubów.

Z kolei działacze Kotwicy Kołobrzeg rozpoczęli poszukiwania nowego zawodnika na tę pozycję.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (3):

 • King James 6 Zgłoś
  Szkoda,bardzo fajny gracz,jedne z najlepszych USA który grał w Kotwicy tak długo.
  • koralino Zgłoś
   Masakraaaaa! M a s a k r a!! No i jeszcze niech Callahan odejdzie też oficjalnie i dno to za mało powiedziane, Czarodzieje będą ryć po dnie! A pamiętam jak m.in. i Kotwica sama pomagała
   Czytaj całość
   zespołom mającym problemy finansowe w dokończeniu sezonu.... A młodzież to mają na poziomie III ligi. Kto jest za to odpowiedzialny? No chyba nie rzecznik!? A może i on. Gdy z Sebą Machowskim sięgnęli po swój 1 i jedyny Puchar, który pechowo nie wiązał się z żadną gratyfikacją finansową, amerykańscy gracze opuścili szeregi Czarodziejów a właściwie uciekli z Polski... czyżby historia się powtórzyła??? Liga kontraktowana jest do bani. Szkoda środków, nakładów, ... prądu. I szkoda kibiców, którzy zawsze mają wielkie serca i dumę.
   • luksin Zgłoś
    oj sie sypie w kolobrzegu...szkoda...ale z drugiuej strony zastanawia podloze tych decyzji ??? ciekawe czemu gracze tak chetnie opuszczaja kotwice???? moze pan rzecznik prasowy sie wypowie:)

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL