Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dariusz Szczubiał: Nie pamiętam takiego meczu

Bartłomiej Berbeć
Bartłomiej Berbeć
Stabill Jezioro Tarnobrzeg ani przez moment nie było godnym rywalem dla PGE Turowa Zgorzelec. Dariusz Szczubiał był bardzo rozgoryczony tym faktem.

Udział Stabillu Jezioro Tarnobrzeg był największą sensacją Final Four Intermarche Basket Cup. Niestety, dla wszystkich sympatyków tego zespołu występ przeciwko PGE Turowowi Zgorzelec musiał być wielkim rozczarowaniem.

- Po pokonaniu mistrza Polski, Stelmetu Zielona Góra, myśleliśmy, że jesteśmy na jakimś wznoszącym poziomie. Jak widać...nie jesteśmy - komentował po meczu załamany Dariusz Szczubiał.

Przypomnijmy, że drużyna z Tarnobrzeg niemal zszokowała koszykarskie środowisko, kiedy pokonała Stelmet Zielona Góra i wyeliminowała go z finałowej rozgrywki o Puchar Polski.

- Nie da się wygrać żadnego spotkania mając skuteczność 21% w rzutach z gry...Osobiście nie przypominam sobie tak dramatycznego występu mojej ekipy...ale cóż, widocznie wszystko trzeba przeżyć... - dodał trener Stabillu.

Szkoleniowiec był wyjątkowo niezadowolony z gry swoich wysokich zawodników -Ciężko myśleć o wyrównanej grze po takim występie ze strony podkoszowych - tłumaczył Szczubiał.

PGE Turów zmasakrował Stabill Jezioro i awansował do finału Pucharu Polski
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (7):

 • basket_tbg Zgłoś
  Ja też dawno nie pamiętam tak słabego trenera jakim jest Szczubiał. Prawda jest taka, że Jezioro we Wrocławiu grało tylko i wyłącznie dlatego, że raz Stelmet zlekceważył, a dwa że
  Czytaj całość
  był troszkę zmęczony ostatnimi spotkaniami i podróżą. W meczu z Turowem wszystko wróciło do normalności i beznadziejności. Jest jednak jeden pozytyw. Poprzednia wizyta we Wrocławiu skończyła się 39 punktową porażką. W meczu z Turowem o jedno ''oczko'' mniej :) Oby tak dalej Szczubiał!
  • M_arian Zgłoś
   Radość parę dni, kubeł zimnej wody na głowę we Wrocławiu i powrót do normalności.
   • marianotbg Zgłoś
    a co lub kto im w tym sezonie leży?
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL