Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sekret na koncentrację? Selekcja!

Bartłomiej Berbeć
Bartłomiej Berbeć
PGE Turów Zgorzelec zdominował w sobotę Stabill Jezioro Tarnobrzeg od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Jak to zrobił?

Rzadko spotyka się sytuacje, w których zespół potrafi utrzymać jednakowy poziom koncentracji od pierwszej do ostatniej minuty. Ile widzieliśmy już meczów, w których trwoniono wielkie przewagi?

Takie rzeczy na pewno nie w teamach Miodraga Rajkovicia. Zgorzelczanie imponowali w meczu półfinałowym konsekwencją i determinacją. Od pierwszych sekund "wsiedli" na rywala. Damian Kulig nurkował po piłkę, a Ivan Zigeranović nakręcał się, robiąc trash-talk w kierunku graczy Stabillu Jeziora Tarnobrzeg. Takie podejście poskutkowało pogromem do przerwy.

Miodrag Rajković miał dobry humor po awansie do meczu finałowegoMiodrag Rajković miał dobry humor po awansie do meczu finałowego

PGE Turów Zgorzelec nie miał jednak zamiaru odpuścić. Przyciskał Jezioro w obronie jeszcze w ostatniej minucie, mimo 30-punktowej przewagi. Zapytaliśmy trenera Miodraga Rajkovicia, jak egzekwuje od swoich graczy koncentrację; czynnik mentalny, na który przecież czasami nie mamy wpływu. - Selekcja. Właściwa selekcja zawodników - odpowiedział krótko i żartboliwie serbski szkoleniowiec.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Kto wygra Intermarche Basket Cup?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL