Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stelmet faworytem Macieja Zielińskiego. "Nie powinni mieć problemów z obroną tytułu"

Dawid Borek
Dawid Borek
Zdaniem byłego reprezentanta Polski Macieja Zielińskiego, Stelmet Zielona Góra powinien bez większych problemów obronić mistrzostwo Polski.

Aktualnie podopieczni Mihailo Uvalina w rozgrywkach TBL z bilansem 15 zwycięstw i dwóch porażek przewodzą ligowej tabeli. - Stelmet raczej nie powinien mieć problemów z obroną tytułu. Tym bardziej, że występował w Eurolidze, a to doświadczenie jest praktycznie bezcenne. Zobaczymy jak będzie. To jest jednak sport. Na papierze, teoretycznie nie ma przeciwnika, ale na boisku różnie bywa - ocenił Maciej Zieliński na łamach sport.zgora.pl.

Po odpadnięciu z Euroligi, biało-zieloni rywalizowali w Pucharze Europy. W środę Stelmet Zielona Góra zagra ostatnie spotkanie na arenie europejskiej w obecnym sezonie - mistrzowie Polski podejmą Telenet Ostenda. - Nie było w sumie najgorzej. To był pierwszy raz w Eurolidze, a każdy zespół wówczas musi zapłacić frycowe. To są trudne rozgrywki. Nie ma co się zrażać, trzeba walczyć dalej. W Pucharze Europy zabrakło chyba trochę szczęścia, bo te mecze przegrane zostały w końcówkach. Dobrze byłoby zwyciężyć w tym ostatnim spotkaniu na pożegnanie z europejską rywalizacją w tym sezonie - dodał były reprezentant Polski.

źródło: sport.zgora.pl

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

PRZEJDŹ NA WP.PL