WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oded Brandwein odsunięty od składu!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Oded Brandwein nie zagra w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Działacze klubu odsunęli zawodnika od składu związku z wypowiedziami medialnymi, których udzielił na naszym portalu.

Przypomnijmy, że w poniedziałek rano na naszym portalu Oded Brandwein w dość mocnych słowach wyraził się na temat obecnej postawy zespołu oraz swojej roli w drużynie. - Prawda jest taka, że w dwóch ostatnich meczach nie wyglądamy jak drużyna, nie gramy jak zespół, szczególnie w ofensywie. Nasz atak wygląda jak z okresu przygotowawczego, nie ma żadnych zagrywek. Moja rola nie jest już tak duża, jak była wcześniej. Działacze oraz trenerzy zadecydowali o tym, żeby dokonać zmian i po tych przeobrażaniach moja rola jest znacznie mniejsza. Problemem jest to, że w jeden dzień moja rola zmniejszyła się pod wpływem zmian. To co robiłem cały sezon - jest już praktycznie nieistotne - mówił rozgrywający AZS-u Koszalin.

Odpowiedź włodarzy klubu była niemal natychmiastowa. Wydano specjalnie oświadczenie:

W związku z wypowiedziami medialnymi zawodnika Odeda Brandweina godzącymi w wizerunek Klubu oraz członków zespołu bezpośrednio po meczu Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin decyzją Zarządu Klubu oraz Sztabu Szkoleniowego gracz zostaje odsunięty od zespołu na najbliższy mecz WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin.


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy działacze klubu postąpili słusznie odsuwając Odeda Brandweina od składu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

    Pokaż więcej komentarzy (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL