Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kotwica nadal bez Parksa i Rosinskiego

Karol Wasiek
Karol Wasiek
[tag=41100]Matthew Rosinski[/tag] oraz [tag=38778]Terrell Parks[/tag] nie znajdą się w składzie Kotwicy na niedzielne spotkanie z AZS Koszalin. Ich status w drużynie nadal pozostaje taki sam.

Przypomnijmy, że Matthew Rosinski oraz Terrell Parks dosyć niespodziewanie nie pojawili się w składzie Kotwicy Kołobrzeg w poniedziałkowym spotkaniu przeciwko Polpharmie Starogard Gdański. Obaj zawodnicy są zdrowi, ale po prostu zostali odsunięci od drużyny. - Chodzi o sprawy pozasportowe - mówił kilka dni temu w rozmowie z naszym portalem Stanisław Trojanowski, prezes Kotwicy Kołobrzeg.

W piątek bądź w sobotę w Kołobrzegu miał pojawić się agent zawodników, ale do spotkania dojdzie dopiero w niedzielę. Nam udało się ustalić, że obu graczy nie zobaczymy w rewanżowym starciu z AZS Koszalin.

Nie wiadomo jednak, jaka będzie przyszłość tych zawodników. Sami gracze nie chcą zbytnio rozmawiać na temat tej sprawy. - Wierzę, że wszystko pójdzie po naszej myśli i wrócimy do składu. Nie mogę jednak nic więcej powiedzieć w tej chwili - informuje nas Matthew Rosinski.

To powoduje, że trener Tomasz Mrożek w niedzielnym spotkaniu po raz kolejny będzie miał do dyspozycji siedmiu zawodników w rotacji meczowej.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL