Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wideo: Wzruszający apel Gregga Popovicha

Bartłomiej Berbeć
Bartłomiej Berbeć
Trener San Antonio Spurs, Gregg Popovich, słynie z szorstkiego podejścia do dziennikarzy. Tym razem pokazał jednak, że są na świecie rzeczy ważniejsze niż koszykówka.

Gregg Popovich nie jest wymarzonym rozmówcą dla reporterów pracujących przy linii w amerykańskich telewizjach transmitujących NBA. Słynie z ciętego języka, szorstkiego podejścia, zgryźliwej natury, chłodnego sarkazmu i zbywających odpowiedzi.

W głębi duszy jest jednak ciepłym i emocjonalnym człowiekiem, czego wyraz dał podczas pierwszego meczu tegorocznych NBA Playoffs.

Craig Sager, słynący z ekscentrycznych garniturów reporter TNT, walczy obecnie z białaczką, w związku z czym nie obsługuje meczów NBA w tegorocznej fazie play-off. W zastępstwie wywiady przeprowadza jego syn.

W rozmowie z nim Popovich zwrócił się do jego ojca. - Dobrze ci idzie, ale wolałbym, żeby tutaj był twój tato. Chciałbym mu coś powiedzieć: Craig, tęsknimy za tobą! Jesteś nieodłącznym elementem tej ligi od wielu lat. Chcę znów widzieć cię na parkiecie. Wracaj do nas prędko, powodzenia! - mówił do kamery znacznie bardziej ekspresyjnie niż zazwyczaj "Pop".

Nagranie można obejrzeć poniżej:

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL