Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LeBron James stanął w obronie Duranta

Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
Lider Miami Heat, LeBron James, odniósł się do artykułu, w którym media nazwały Kevina Duranta Panem Niepewnym. Co takiego miał do powiedzenia?

Jak już informowaliśmy, przed szóstym meczem serii pomiędzy Oklahomą City Thunder a Memphis Grizzlies, gazeta "Oklahoman" opublikowała artykuł, w którym poniekąd uderzyła w Kevina Duranta. Lider Thunder został nazwany Panem Niepewnym, a to odnosiło się do jego dyspozycji w pięciu pierwszych meczach play-offów.

Najlepszą odpowiedzią Duranta okazała się postawa w szóstym starciu z Grizzlies. KD zapisał na swoim koncie 36 punktów, 10 zbiórek i poprowadził swój zespół do wyjazdowego triumfu 104:84.


Bardzo krótko, ale wymownie odniósł się do zaistniałej sytuacji LeBron James. - Kiedyś Kevin zostanie wolnym agentem - powiedział. Miał na myśli oczywiście to, że takie małe rzeczy w przyszłości mogą zadecydować o tym, że znakomity koszykarz zdecyduje się opuścić Oklahomę. Otoczenie powinno więc zadbać o lidera, a nie obarczać go dodatkową presją.

Kontrakt Duranta z Grzmotami wygasa po sezonie 2015/16. Póki co nikt nie wybiega tak daleko w przyszłość, bowiem przed nim siódmy mecz rywalizacji, który zadecyduje o tym, kto awansuje do półfinału konferencji.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL