Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Przegląd wojsk przed finałem WKK Probotics Wrocław - Polfarmex Kutno

Mateusz Zborowski
Mateusz Zborowski

Rzucający obrońcy:

Krzysztof Jakóbczyk (15,3 punktu i 2,9 asysty)

Jakóbczyk to obecnie najlepsza dwójka w I lidzeJakóbczyk to obecnie najlepsza dwójka w I lidze
Krzysztof Jakóbczyk to zimnokrwisty kiler o twarzy dziecka. Nie do zatrzymania szczególnie w grze na dystansie. W Kutnie w końcu znalazł swoje miejsce i jest ojcem sukcesu jakim jest awans do finału. Teraz ma szansę na kolejny krok w swojej karierze i z pewnością ambicje Krzyśka sięgają TBL. Jedynym minusem są słabe warunki fizyczne, ale jest to jedyny minus, który skutecznie jest maskowany przez inne atuty.

Rafał Niesobski (9,8 punktu i 1,5 asysty)
Niesobski był bohaterem ostatniego meczu ze StartemNiesobski był bohaterem ostatniego meczu ze Startem
Rafał Niesobski to gracz doświadczony, który w tym sezonie wrócił po kilku sezonach do I ligi. Z miejsca stał się jednym z ważnych graczy WKK. Jego ogromnym plusem jest branie na siebie odpowiedzialności w trudnych momentach. W ostatnim meczu to półfinałowym z Lublinem zdobył 29 punktów i niemal w pojedynkę zapewnił wrocławianom awans do finału.

Przewaga według SportoweFakty.pl: Krzysztof Jakóbczyk

Komentarze (1):

 • Wagram Zgłoś
  WKK nie lubi agresywnej obrony! Stawiam na łatwy awans Kutna. Do tego ławka! Wadowski i Łopatka nie sa już wykorzystywanie w rotacji! Wrocławianie mają zatem w finałach 5 rezerwowych - w
  Czytaj całość
  tym Leńczuka i Kolowce, którzy grają tylko epizody. W dodatku Kolowca zawodzi zarówno w ataku jak i w obronie... Będzie ciekawie, ale jednostronnie.PS. Redakcja zapomniała o Kubie Koelnerze jako rezerwowym ;)

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL