WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szablowski oficjalnie w Polfarmexie. Będzie łączył dwie funkcje

Michał Fałkowski
Michał Fałkowski
Przed kilkoma dniami informowaliśmy, że Krzysztof Szablowski dołączy do beniaminka TBL i w piątek stało się to faktem. Były trener m.in. Anwilu Włocławek będzie miał podwójną rolę w zespole z Kutna.

W środę pojawiła się na naszym portalu informacja, że Krzysztof Szablowski dołącza do sztabu trenerskiego Polfarmexu Kutno. I jest to prawda, ale tylko połowicznie.


Szablowski ma pełnić w zespole podwójną rolę: będzie pomagał Jarosławowi Krysiewiczowi przy treningach i prowadzeniu zespołu oraz... będzie pełnił funkcję generalnego dyrektora drużyny. 

Klub z Kutna poszukiwał w ostatnim czasie osoby mającej doświadczenie w pracy w Tauron Basket Lidze. Kogoś, kto pomoże w organizacji zespołu na wyższym poziomie, a także wesprze duet trenerski Krysiewicz-Wojciech Walich. Wybór padł na Szablowskiego.

Szablowski przez kilka lat związany był z Anwilem Włocławek, prowadząc zespół samodzielnie przez połowę sezonu 2011/2012. Następnie współpracował z Mariuszem Niedbalskim w Treflu Sopot, a rok temu znalazł zatrudnienie w 1-ligowej Stali Ostrów Wielkopolski. Został zwolniony w styczniu. Pomimo zmiany trener, drużynia nie awansowała do play-off.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Krzysztof Szablowski dołączy do beniaminka  

Czy zatrudnienie Krzysztofa Szablowskiego to dobry ruch Polfarmexu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (16):

    Pokaż więcej komentarzy (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL