Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwóch Polaków dołączy do Energi Czarnych

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Działacze Energi Czarnych Słupsk chcą jeszcze zakontraktować dwóch polskich zawodników na nowy sezon. W składzie jak na razie jest pięciu krajowych graczy.

Kacper Borowski oraz Wojciech Jakubiak mieli ważne kontrakty z zespołem, z kolei w ostatnim czasie nowe umowy parafowali Michał Nowakowski, Jarosław Mokros oraz Tomasz Śnieg. Działacze chcieli zatrzymać Marcina Dutkiewicza, ale stronom nie udało się dojść do porozumienia i zawodnika dłużej nie będziemy oglądać w barwach Energi Czarnych Słupsk.

- Liczyliśmy na Marcina w naszej strategii na nowy sezon. Staraliśmy się utrzymać wszystkich Polaków na kolejne rozgrywki - mówi Marcin Sałata, generalny menedżer Energi Czarnych Słupsk.

Działacze klubu chcą zakontraktować jeszcze dwóch zawodników, ale nie chcą za bardzo zdradzać więcej szczegółów. - Planujemy podpisać jeszcze dwóch Polaków, ale nie podamy żadnych informacji, kogo planujemy ściągnąć, ponieważ to nam bardzo przeszkadza w negocjacjach. Jedynie co mogę powiedzieć to fakt, że szukamy dwóch krajowych graczy - zaznacza Sałata.

Dopiero po zakontraktowaniu graczy krajowych, słupski klub zacznie rozglądać się za zawodnikami zagranicznymi. Niewykluczone, że w składzie pozostanie ktoś z poprzedniego sezonu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Marcin Dutkiewicz odchodzi z Czarnych Słupsk!

Komentarze (5):

 • Bartasoo Zgłoś
  Mantas Sroczi lub Hrycaniuk możecie brać bo my ich nie chcemy
  • plkfan Zgłoś
   czy przepis o dwóch polakach na parkiecie przynosi jakieś korzyści naszej reprezentacji ? chyba nie , od lat grają tam Ci , którym ten przepis nie przeszkadzał w grze z graczami
   Czytaj całość
   zagranicznymi . Może zniesienie tego durnego przepisu i zmodyfikowanie go , pomoże naszym koszykarzon na dojście do wniosku ,że czas nad sobą pracować i trenować jak Pluta czy Gortat , a nie myśleć tylko gdzie wyłudzę najwięcej pieniędzy , potem wyrobnicy typu Sroka , Dąbrowski itd. żądają horendalnych stawek nieadekwatnych do poziomu gry , przez co zaburzają budżety klubów.Ot przecież jestem Polakiem należy mi się !
   • DRX Zgłoś
    Wypowiedzi takich barków jak ten poniżej traktuje w kategorii ignorancji a może nawet upośledzenia. Jeśli nie będziemy chronić polskich zawodników to wkrótce wcale ich nie będzie bo
    Czytaj całość
    tansze zamienniki-najemnicy o których ich rodzime federacji nawet nie wiedzą zaleją nasza lige a polakow zobaczymy na orlikach. Wymagać żeby reprezentacja grała dobrze to każdy chce, ale o szkoleniu i przygotowaniu nikt nie mówi.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL