WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwóch Polaków dołączy do Energi Czarnych

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Działacze Energi Czarnych Słupsk chcą jeszcze zakontraktować dwóch polskich zawodników na nowy sezon. W składzie jak na razie jest pięciu krajowych graczy.

Kacper Borowski oraz Wojciech Jakubiak mieli ważne kontrakty z zespołem, z kolei w ostatnim czasie nowe umowy parafowali Michał Nowakowski, Jarosław Mokros oraz Tomasz Śnieg. Działacze chcieli zatrzymać Marcina Dutkiewicza, ale stronom nie udało się dojść do porozumienia i zawodnika dłużej nie będziemy oglądać w barwach Energi Czarnych Słupsk.

- Liczyliśmy na Marcina w naszej strategii na nowy sezon. Staraliśmy się utrzymać wszystkich Polaków na kolejne rozgrywki - mówi Marcin Sałata, generalny menedżer Energi Czarnych Słupsk.

Działacze klubu chcą zakontraktować jeszcze dwóch zawodników, ale nie chcą za bardzo zdradzać więcej szczegółów. - Planujemy podpisać jeszcze dwóch Polaków, ale nie podamy żadnych informacji, kogo planujemy ściągnąć, ponieważ to nam bardzo przeszkadza w negocjacjach. Jedynie co mogę powiedzieć to fakt, że szukamy dwóch krajowych graczy - zaznacza Sałata.

Dopiero po zakontraktowaniu graczy krajowych, słupski klub zacznie rozglądać się za zawodnikami zagranicznymi. Niewykluczone, że w składzie pozostanie ktoś z poprzedniego sezonu.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Marcin Dutkiewicz odchodzi z Czarnych Słupsk!

Komentarze (5):

    Pokaż więcej komentarzy (2)
    PRZEJDŹ NA WP.PL