Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stelmet był "po słowie" z Oliverem Steviciem

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Działacze Stelmetu Zielona Góra byli o krok od podpisania Oliverem Steviciem. Dla Serba byłby to powrót po rocznej przerwie.

- Mogę powiedzieć, że z agentem Olivera Stevicia byliśmy po słowie, ale czasami tak bywa, że nie wszystko idzie po naszej myśli - podkreśla w rozmowie z naszym portalem Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu Zielona Góra.

Serb w najbliższym czasie nie wróci jednak do Zielonej Góry, gdyż właśnie przedłużył kontrakt z tureckim Royal Hali Gaziantep.

Stević w ubiegłym sezonie był podstawowym graczem Royal Hali Gaziantep (10. miejsce TBL). W lidze tureckiej rozegrał 30 spotkań, w których zdobywał średnio 10,4 punktu i 7,5 zbiórek.

- Zawodnik wybrał korzystniejszą opcję, a my wiadomo, że nie będziemy się przebijać finansowo, bo po pierwsze, nie jesteśmy Turcją i nie musimy walczyć na takie kwoty. Tym bardziej, że on będzie grał w dziesiątej drużynie ligi tureckiej. To pokazuje na jakim poziomie jest polska liga. Bardzo żałuję, że tak jest. Wspólnymi siłami powinniśmy do tego dążyć - zaznacza Jasiński.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL