Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Josh Miller znów zagra w Polsce?

Bartosz Półrolniczak 
Bartosz Półrolniczak 
Całkiem prawdopodobne, że filigranowy rozgrywający po dwóch latach przerwy wróci na Podkarpacie i poprowadzi grę Jeziora Tarnobrzeg.

W sezonie 2011/2012 Josh Miller był jedną z gwiazd ligi. Zawodnik był bardzo popularny nie tylko z powodu swojej postawy na boisku, ale także z racji dość nietypowych jak na koszykarza warunków fizycznych. 27-letni gracz był liderem Siarki Jezioro z którą zajął ostatecznie 10. miejsce na koniec rozgrywek.

Rozgrywający zdobywał dla tarnobrzeżan 15,6 punktu, dokładając do tego 4,8 asysty, 2,2 zbiórki i 1,4 przechwytu w każdym spotkaniu grając blisko 33 minuty. Warto dodać, sezon później Miller został zakontraktowany przez Polpharmę. Mierzący 170 cm gracz rozegrał jednak zaledwie jeden mecz, po czym wyleciał do Stanów Zjednoczonych i  ku zdziwieniu wszystkich już nie wrócił.

Ciężko powiedzieć, w jakiej dyspozycji będzie Amerykanin, który dość długo pozostawał bez klubu. Ulubieniec tarnobrzeskiej publiczności póki co nie chce zdradzać szczegółów, dotyczących swojego ewentualnego powrotu do Polski. - Mogę tylko powiedzieć, że jest to możliwe  - ucina dyskusję Josh Miller.

Filigranowy zawodnik byłby z pewnością znów ważną postacią drużyny. Wiadomo już, że na Podkarpaciu nie zostanie Marcin Nowakowski, który zdecydował się kontynuować swoją karierę w innym klubie. Czy na pozycji rozgrywającego zastąpi go właśnie Miller?

Do tej pory Jezioro Tarnobrzeg podpisało kontrakt z dwoma graczami z Ukrainy, Danylo Kozlovem i Denisem Ivanovem oraz Kacperem Młynarskim i Michałem Wołoszynem.  

Chaisson Allen na celowniku czołowej drużyny TBL

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czy Josh Miller powinien wrócić do Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

 • soczystybanan Zgłoś
  Siara co roku ma niezłych rozgrywajkow... :p a i tak lipa :d
  • jaroKlin Zgłoś
   Skoro Polpharma nie ma zakontraktowanego Josha Millera na sezon 2014/15 nie ma powodu, aby ten zawodnik nie mógł zagrać w Siarce. Miller nie odbywa w PLK kary dyscyplinarnej zawieszenia w
   Czytaj całość
   prawach zawodnika. Ewentualne roszczenia Polpharmy dotyczące sezonu 2012/13 nie są tu żadną przeszkodą.
   • CZECH Zgłoś
    Co na to Prezes Polpharmy , głosił wszystkim , że sprawa Millera trafi do sądu , co z listem czystości , co na to PLK ,zawodnik robi co chce , to tylko świadczy jaki autorytet ma PLK
    Czytaj całość
    oczywiście jeżeli w/w zagra polskiej lidze .
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL