Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łukasz Koszarek: Powrót Hosleya to znakomita wiadomość dla całej Zielonej Góry

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Szykuje się naprawdę solidny zespół na kolejny sezon - zaznacza Łukasz Koszarek, rozgrywający Stelmetu Zielona Góra. Do ekipy z Winnego Grodu dołączył m.in. [tag=11828]Quinton Hosley[/tag].

Stelmet Zielona Góra przeprowadził pięć transferów w tym okienku transferowym. Są to: Quinton Hosley, Patryk Pełka, Chevon Troutman, Steven Burtt Jr oraz Daniel Johnson. Według Łukasza Koszarka - skład na papierze wygląda naprawdę solidnie.

- Trzeba sobie jasno powiedzieć, że szykuje się naprawdę solidny zespół. Wiadomości transferowe podczas tych wakacji były bardzo dobre. Dużym wzmocnieniem będzie Quinton Hosley, który powinien być dużym magnesem dla kibiców - zaznacza rozgrywający Stelmetu Zielona Góra.

- Powrót Hosleya jest bardzo dobrą informacją dla klubu, jak i dla całej Zielonej Góry. Jego transfer świadczy o tym, że będziemy walczyć o odzyskanie tytułu - dodaje po chwili kapitan Stelmetu.

Koszarek jest zdania, że były gracz Bayernu może być bardzo dużym wzmocnieniem zespołu.

- Troutman to bardzo dobry środkowy. Już w tej chwili można powiedzieć, że to jeden z lepszych obrońców na tej pozycji w polskiej lidze. Jest bardzo silny i z pewnością ciężko będzie przeciwko niemu się grało - podkreśla Koszarek.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL