Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Omar Samhan nie zagra w Wilkach Morskich

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
Amerykanin z egipskim paszportem, Omar Samhan, nie zadebiutuje w polskiej ekstraklasie w drużynie Wilków Morskich Szczecin. Zawodnik we wtorek rozwiązał swoją umowę ze szczecińskim klubem.

Omar Samhan rozwiązał kontrakt z King Wilkami Morskimi Szczecin i od wtorku oficjalnie nie jest już zawodnikiem tego klubu. Obecnie beniaminek Tauron Basket Ligi stara się pozyskać kolejnego koszykarza, który wzmocniłby drużynę.

Amerykanin ma 25 lat i mierzy 211 centymetrów wzrostu, występuje na pozycji centra. W 2010 roku został absolwentem uczelni Saint Mary’s, której barw bronił na parkietach ligi NCAA. Z naszych informacji wynika, że Samhan wcale nie wyjedzie z Polski. Może dołączyć do kadry wicemistrza kraju, Stelmetu Zielona Góra. I właśnie w tej drużynie może zadebiutować w Polsce.

Komentarze (5):

 • jimijim Zgłoś
  hmmm chwalący się wszem i wobec jaki to jest fair, i że nie kuszą go zawodnicy konkurencji JJ teraz podbiera zawodnika innej ekipie z PLK jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu, jak to
  Czytaj całość
  się fajnie na tym świecie plecie....
  • Wała Zgłoś
   na obwodzie nie wyglada to najgorzej ale pod koszem Uniks ma przewage Kaimakoglu, Fisher, Sanikidze (ktory napsuł nam duzo krwi na minionym Eurobaskecie 23pkt, 6zb.) Gubanov i Lihodey.
   • Bleek Zgłoś
    Gdyby nie było u nas Hrycana, to normalnie mógłby grać z DJ'em, ale sobie właśnie uświadomiłem, że mamy Hrycana na 2 lata, więc niewątpliwie czeka jakiś rozbrat. Najbliżej
    Czytaj całość
    Johnsonowi.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL