Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Omar Samhan zagra w Stelmecie?!

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Udało się nam dowiedzieć, że przez kilka najbliższych tygodni sztab szkoleniowy Stelmetu Zielona Góra będzie przyglądał się Omarowi Samhanowi, byłemu już zawodnikowi Wilków Morskich Szczecin.

Omar Samhan w połowie lipca został przedstawiony jako nowy zawodnik Wilków Morskich Szczecin. Egipcjanin z amerykańskim paszportem miał być jedną z wiodących postaci w ekipie Krzysztofa Koziorowicza. Zawodnik nie zdążył pokazać swojego potencjału - wystąpił tylko w jednym meczu sparingowym, przeciwko Spójni Stargard Szczeciński, w którym, notabene, pokazał się z bardzo dobrej strony.

We wtorek okazało się jednak, że gracz nie zadebiutuje w barwach Wilków Morskich. Zawodnik we wtorek rozwiązał swoją umowę ze szczecińskim klubem. Całkiem możliwe, że gracz... debiut w TBL zaliczy w ekipie Stelmetu Zielona Góra.

Egipcjanin jest już w drodze do Winnego Grodu. Przez najbliższy miesiąc będzie przechodził testy. Trener Andrzej Adamek bardzo bacznie będzie mu się przyglądał.

Potężnie zbudowany środkowy może być sporym wzmocnieniem Stelmetu Zielona Góra. W przeszłości gracz występował m.in. w Żalgirisie Kowno.

Czy Omar Samhan zostanie w Stelmecie Zielona Góra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (15):

Wszystkie komentarze (15)

Komentarze (15)

    Wszystkie komentarze (15)
    PRZEJDŹ NA WP.PL