Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kontuzje w ekipie Energi Czarnych Słupsk

Karol Wasiek
Karol Wasiek
[tag=6547]Michał Nowakowski[/tag] oraz [tag=40939]Kacper Borowski[/tag] nie trenują z drużyną i najprawdopodobniej dopiero w październiku będą mogli wrócić do gry. - Czekamy na ich powrót - mówią nam w klubie.

Podczas Memoriału im. Wojciecha Michniewicza trener Dejan Mijatović nie może korzystać z usług Michała Nowakowskiego oraz Kacpra Borowskiego. Nie w pełnej dyspozycji jest także Karol Gruszecki.


- Cały czas brakuje nam dwóch podstawowych zawodników. Czekamy na powrót Michała Nowakowskiego oraz Kacpra Borowskiego. Wiadomo, że ten pierwszy nie zdąży wrócić na początek ligi. Najprawdopodobniej zawodnik będzie gotowy na czwartą kolejkę - wówczas będziemy grali ze Śląskiem Wrocław - informuje nas Marcin Sałata, generalny menedżer słupskiego zespołu.

Nieco lepiej wygląda sytuacja Kacpra Borowskiego. - Jeśli chodzi o Kacpra Borowskiego, to staramy się, żeby wrócił jak najszybciej. Zawodnik chodzi już bez buta ortopedycznego. Od poniedziałku zaczyna treningi. Zobaczymy, jak będzie postępowała rehabilitacja - przyznaje Sałata.

Klub do treningów włączył Dariusza Cywińskiego, który być może znajdzie się w składzie na rozgrywki TBL.

Dariusz Cywiński trenuje z Energą Czarnymi

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL