Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Omar Samhan podekscytowany grą dla Stelmetu

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Nie ukrywam, że jestem bardzo podekscytowany możliwą grą dla Stelmetu - mówi Omar Samhan, który podpisał w tygodniu miesięczną umowę z wicemistrzem Polski.

Omar Samhan w połowie lipca został przedstawiony jako nowy zawodnik Wilków Morskich Szczecin. Egipcjanin z amerykańskim paszportem miał być jedną z wiodących postaci w ekipie Krzysztofa Koziorowicza, ale ostatecznie zawodnik wystąpił w zaledwie jednym sparingu. Środkowy nie potrafił porozumieć się z klubem i postanowił rozwiązać umowę. O pobycie w Szczecinie nie chce za bardzo rozmawiać.

- Szczerze? Wolałbym rozmawiać o czymś zupełnie innym. Było, minęło... - mówi nam Omar Samhan, który otrzymał miesiąc na to, żeby przekonać do siebie włodarzy Stelmetu.

- Bardzo cieszę się, że będę miał możliwość trenowania w tak uznanym zespole. Jestem podekscytowany faktem, że będziemy rywalizować w europejskich pucharach i walczyć o najwyższe cele w Polsce. Zrobię wszystko, żeby tutaj zostać - podkreśla Egipcjanin z amerykańskim paszportem.

Samhan ma 25 lat i mierzy 211 centymetrów wzrostu, występuje na pozycji centra. W 2010 roku został absolwentem uczelni Saint Mary’s, której barw bronił na parkietach ligi NCAA.

Potężnie zbudowany środkowy może być sporym wzmocnieniem Stelmetu Zielona Góra.

Czy Omar Samhan zostanie w Stelmecie Zielona Góra?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

 • Stelmet ZG Zgłoś
  Omar ma zadatki do bycia nawet liderem zespołu i "maszyną" od "Double-Double" (jeśli oczywiście dostanie swój czas na parkiecie). Bardzo bym chciał żeby został, mielibyśmy wtedy 2
  Czytaj całość
  "wieże" z której jedna Daniel Johnson byłby bardzo mobilny pod tablicami a druga Omar zostałby typowym "czyścicielem" i zaporą nie do przejścia w trumnie:DDlatego ja bym się nie zastanawiał i brał Omara do składu! Z drugiej jednak strony mamy już Hrycaniuka, Cela i Troutman'a więc 5 podkoszowych może oznaczać braki minut dla któregokolwiek (choć Aaron mam wrażenie że poradziłby sobie też na SF w razie potrzeby) a z trzeciej strony sezon przecież długi z Europejskimi Pucharami więc głębia składu też być powinna;)
  • dillinger79 Zgłoś
   oczami wyobraźni widzę jak się inni zawodnicy będą od niego odbijać na zasłonach :D
   • johnny220 Zgłoś
    Wszyscy tacy podekscytowani, że ja nie mogę ;)http://youtube.com/watch?v=8iwBM_YB1sE
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL