WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

David Logan przypomniał się kibicom w Polsce

Mateusz Zborowski
Mateusz Zborowski
Były reprezentant Polski - David Logan nieźle zaprezentował się w Turnieju o Puchar Mieczysława Łopatki będąc jedną z najjaśniejszych postaci Banco di Sardegna Sassari.

David Logan po raz ostatni w Polsce występował ponad cztery lata temu grając w ówczesnym Prokomie. Teraz Amerykanin z polskim paszportem znów dał o sobie znać na Turnieju Mieczysława Łopatki we Wrocławiu.


Jego Banco di Sardegna Sassari zajęło drugie miejsce w zmaganiach, a on sam wykręcił niezłe statystyki. W pierwszym spotkaniu przeciwko drużynie Śląska Wrocław zdobył 11 oczek, a jego zespół wygrał 95:76. Znacznie lepiej zaprezentował się przeciwko swojej byłej ekipie PGE Turowa Zgorzelec rzucając 28 punktów, ale niestety dla Sassari mistrz Polski wygrał to spotkanie po dramatycznej końcówce 97:96.
David Logan nieźle zaprezentował się na Turnieju ŁopatkiDavid Logan nieźle zaprezentował się na Turnieju Łopatki
Swoją grą udowodnił, że będzie mocnym punktem euroligowego zespołu z Sassari. W swoim najlepszym sezonie w Polsce w barwach Turowa zaliczał średnio 18,8 punktów.

Przypomnijmy, że Logan to były reprezentant naszego kraju, który występował z kadrą na EuroBaskecie 2009, który rozgrywany był w Polsce. Niestety od tamtego turnieju rzucającego obrońcy na próżno szukać na zgrupowaniach reprezentacji.

Turniej o Puchar Mieczysława Łopatki - dzień 2: PGE Turów triumfuje

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL