Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Evan Ravenel prawdopodobnie nie zagra z Treflem Sopot

Patryk Butkowski
Patryk Butkowski
Pod dużym znakiem zapytania stoi występ środkowego Polpharmy Starogard Gdański - Evana Ravenala w poniedziałkowym pojedynku z Treflem Sopot. Gracz zza oceanu nabawił się kontuzji kolana.

Amerykanin w obecnym sezonie jest niekwestionowanym liderem Farmaceutów, a przed tygodniem zanotował swój jak dotychczas najlepszy występ w drużynie, notując 29 punktów i 16 zbiórek. Na Kociewiu mieli nadzieję, że koszykarz będzie w stanie podtrzymać tę formę również w kolejnym spotkaniu, lecz wszystko wskazuje na to, że nie będzie miał ku temu okazji, gdyż nabawił się kontuzji kolana.


- Prawdopodobnie Evan Ravenel jutro nie zagra. Kontuzja kolana, jutro ma być podjęta ostateczna decyzja - poinformowano na oficjalnym profilu Polpharmy Starogard Gdański na twitterze.

- Wszyscy zostali zważeni zaraz po przybyciu, nikt nie ma nadwagi. Zespół jest wybity z rytmu, ale dotyczy to również pozostałych drużyn. Naszym zmartwieniem jest kontuzja Evana Ravenela – podkreśla na łamach oficjalnej strony klubu, Tomasz Jankowski.

Pod nieobecność Evana Ravenela szkoleniowiec starogardzian pod koszem będzie mieć do dyspozycji Macieja Strzeleckiego oraz debiutującego w szeregach biało-niebieskich Mateusza Jarmakowicza.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL