Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polpharma miesiąc bez Evana Ravenela?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Przedłuża się absencja Evana Ravenela. Amerykanin najprawdopodobniej przez najbliższy miesiąc nie będzie w stanie trenować z zespołem Polpharmy Starogard Gdański.

- Jesteśmy po dwóch konsultacjach medycznych w sprawie jego kontuzji. Udaliśmy się z wynikami rezonansu i opisem. Są diagnozy, ale w piątek chcemy skorzystać z jeszcze jednej opinii w tej sprawie. Udało mi się załatwić wizytę u profesora w tej dziedzinie i w piątek po godzinie 20 powinniśmy wiedzieć, jak długa będzie przerwa Ravenela - informuje nas Roman Olszewski, prezes Polpharmy Starogard Gdański.


Po dwóch konsultacjach medycznych została postawiona diagnoza o naderwaniu jednego z wiązadeł krzyżowych. - Jest takie podejrzenie. Lekarze mówili o czterech tygodniach przerwy, co powoduje, że w Słupsku zawodnik na pewno nie zagra. Podobnie wygląda sprawa z Maćkiem Strzeleckim - dodaje Roman Olszewski.

Amerykanin kontuzji kolana nabawił się przed spotkaniem z Treflem Sopot. Miał wrócić na mecz ze Stelmetem Zielona Góra, ale ostatecznie oglądał ten pojedynek z perspektywy trybun.

Pomimo kontuzji Ravenela oraz Macieja Strzeleckiego - działacze klubu nie planują dalszych wzmocnień. Ostatnio do drużyny dołączyli Mateusz Jarmakowicz i Anthony Miles.

- Bardzo bym chciał wzmocnić zespół, ale niestety w tej chwili nie mamy na to środków. Nie stać mnie w tej chwili na kolejną licencję, wyczerpaliśmy wszystkie możliwości w tej sprawie - dodaje Olszewski.

Zagrać z Polpharmą w play-offach - rozmowa z Anthonym Milesem, graczem Polpharmy Starogard Gdański

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL