WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Koziorowicz nie jest już trenerem Wilków Morskich

Karol Wasiek
Karol Wasiek
W środę działacze Wilków Morskich Szczecin poinformowali, że Krzysztof Koziorowicz podał się do dymisji. W czwartek ma zostać ogłoszony nowy szkoleniowiec.

Krzysztof Koziorowicz w środę złożył rezygnację z pełnienia roli pierwszego trenera w zespole Wilków Morskich Szczecin. Doświadczony, polski szkoleniowiec swoją decyzję motywował działaniem dla dobra klubu oraz brakiem satysfakcjonujących go wyników. Działacze pozytywnie przychylili się do jego wniosku, proponując mu jednocześnie pracę na stanowisku dyrektora sportowego klubu.

 

Asystent trenera Koziorowicza - Tadeusz Aleksandrowicz również zrezygnował z dalszej współpracy na rzecz klubu. W czwartek ma zostać ogłoszone nazwisko nowego szkoleniowca. W kuluarach najgłośniej mówi się o tym, że trenerem Wilków zostanie Mihailo Uvalin - były opiekun Stelmetu Zielona Góra. Na dodatek działacze mają dokonać jeszcze kilku roszad w składzie.

Ekipa Wilków Morskich Szczecin zanotowała fatalną pierwszą część sezonu w Tauron Basket Lidze. Beniaminek na 15 rozegranych spotkań - odniósł jedynie cztery zwycięstwa. Jednakże nikt w Szczecinie nie skreśla jeszcze tego sezonu. Drużyna w drugiej części rozgrywek ma wrócić na ścieżkę zwycięstw i powalczyć o play-offy.

Czy Mihailo Uvalin zostanie nowym trenerem Wilków Morskich?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (11):

    Pokaż więcej komentarzy (8)
    PRZEJDŹ NA WP.PL