Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ravenel i Strzelecki dochodzą do zdrowia

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Maciej Strzelecki będzie do dyspozycji trenera Tomasza Jankowskiego w meczu z Jeziorem Tarnobrzeg. W ciągu trzech tygodni do treningów ma wrócić za to Evan Ravenel.

Trener Tomasz Jankowski w ostatnim czasie nie ma łatwego zadania. Z rotacji meczowej wypadło mu dwóch nominalnych podkoszowych - Evan Ravenel i Maciej Strzelecki. Taki obrót spraw spowodował, że pod koszem szkoleniowiec Kociewskich Diabłów miał do dyspozycji Mateusza Jarmakowicza, Szymona Długosza i z konieczności Tony Meiera.


Do składu na spotkanie z Jeziorem Tarnobrzeg powraca Maciej Strzelecki, który od poniedziałku rozpoczął treningi z zespołem. - Maciek czuje się coraz lepiej, ma zagrać w sobotę - mówi nam Roman Olszewski, prezes Kociewskich Diabłów.

Evan Ravenel również czuje się już znacznie lepiej, ale jego przerwa od treningów potrwa jeszcze trzy tygodnie. Amerykanin przejdzie wówczas badanie rezonansem magnetycznym, które pokaże, czy gracz jest już gotowy do gry.

Każdy grosz na wagę złota - rozmowa z Romanem Olszewskim, prezesem Polpharmy Starogard Gdański

Komentarze (8):

 • NotoHoop Zgłoś
  Myśle że wymiana Sappa za Hicksa nie byłaby dobrym posunięciem. Ale zgodze sie że jako zadaniowiec lub dodatkowa opcja w ataku to byłoby dobre posunięcie, można byłoby Michaela
  Czytaj całość
  wziąść i wymienić no za Struskiego
  • caMan Zgłoś
   Oj panowie. Po co usiłujecie Michaela zrobić na 1 według Was? Podmienić za Jessiego i na 1 mamy bardzo dobrego Miles'a i mogącego mu dać kilka minut wytchnienia Piotrka Robaka. Więc
   Czytaj całość
   gdzie problem, że Mike to nie "1"?
   • Cannik Zgłoś
    Michael kiedyś w tym sezonie napisał na twicie czy gdzieś indziej "teraz poczałujcie mnie w...", nie sądzę, że wróci, zwłaszcza, że swoją szkółkę otworzył.
    Wszystkie komentarze (8)

    Komentarze (8)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL