Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Killian Larson zostanie w Wilkach na dłużej? "Decyzja do 31 stycznia"

Karol Wasiek
Karol Wasiek
[tag=47770]Killian Larson[/tag] ma tydzień czasu na to, aby przekonać do siebie Mihailo Uvalina i pozostać w ekipie Wilków Morskich Szczecin do końca obecnego sezonu.

Killian Larson miał już odchodzić z Wilków Morskich Szczecin, ale nowy trener King Wilków Morskich Szczecin, Mihailo Uvalin, postanowił wypróbować zawodnika jeszcze przez czternaście dni. Ciekawostką jest fakt, że jeden z zespołów w TBL był zainteresowany usługami Larsona. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi o Jezioro Tarnobrzeg.

Gracz w dwóch meczach ze Śląskiem Wrocław i AZS Koszalin miał udowodnić swoją przydatność do zespołu. Amerykański podkoszowy z całkiem niezłej strony pokazał się w starciu z ekipą z Dolnego Śląska. W ciągu 18 minut zdobył osiem punktów i miał siedem zbiórek. Mimo dobrego występu - przyszłość zawodnika nadal pozostaje niewiadomą.

- Wciąż jestem na okresie próbnym. Ostateczna decyzja zostanie podjęta do 31 stycznia. Jestem mimo wszystko optymistą - mówi nam zawodnik, który nie ukrywa faktu, że chciałbym zostać w Szczecinie.

- Dobrze mi w Szczecinie. Mogę w pełni skoncentrować się na koszykówce. Liczę, że tutaj zostanę. Jestem jednak na bieżąco z informacjami na mój temat z agentem, który cały czas przynosi nowe wiadomości - zaznacza Larson.

Marcin Flieger: Uczymy się filozofii Uvalina

Czy Killian Larson zostanie w Wilkach na dłużej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL