Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rekord frekwencji w hali w Koszalinie na meczu ze Stelmetem?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Działacze AZS Koszalin rzucili swoim kibiciom wyzwanie. Jeśli w hali będzie powyżej 3000 widzów, to klub sfinansuje wyjazd fanom do Słupska na mecz z Energą Czarnymi.

Do hitowego spotkania ze Stelmetem Zielona Góra pozostało coraz mniej czasu. W Koszalinie przygotowania do tego meczu trwają już od jakiegoś czasu. Działacze klubu w dość nietypowy sposób postanowili zachęcić kibiców do przybycia na to spotkanie.

Dwukrotnie w tym sezonie na trybunach Hali Widowiskowo-Sportowej zasiadło ponad 3000 osób. Miało to miejsce podczas meczu z Energą Czarnymi Słupsk (3103 widzów) oraz PGE Turowem Zgorzelec (3053 widzów). Warto dodać, że dzięki nowej trybunie dostawianej pojemność hali przy ulicy Śniadeckich 4 wynosi 3150 osób. Czy podczas najbliższego meczu ze Stelmetem Zielona Góra uda się po raz trzeci zgromadzić w obiekcie ponad 3000 widzów?

Jeśli tak się stanie klub przewiduje nagrodę w postaci dofinansowania wyjazdu na najgorętsze derby Tauron Basket Ligi, mecz Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin, który odbędzie się 15. lutego w hali Gryfia. O jakim dofinansowaniu mowa? Jak podkreśla prezes Marcin Kozak całkowity koszt wyjazdu do Słupska wyniesie około 30 złotych (koszt biletu na mecz oraz ubezpieczenia). - Wszystko dzięki współpracy z Firmą Transportową "Maro-Tur", która od wielu lat jest oficjalnym przewoźnikiem naszego klubu - wyjaśnia prezes Kozak.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL