Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Darrell Harris nie jest już Wilkiem Morskim

Wiktor Wolski
Wiktor Wolski
Darrell Harris nie jest już zawodnikiem King Wilków Morskich Szczecin. Amerykanin od pewnego czasu był kontuzjowany. Dzisiaj klub ze Szczecina poinformował o rozwiązaniu kontraktu ze swoim środkowym.

King Wilki Morskie Szczecin za porozumieniem stron rozwiązały kontrakt z Darrellem Harrisem. Beniaminek ze Szczecina przebudowuje swoje struktury, co jest ostatnio widoczne na tle systemu gry zespołu oraz jego kadry.


Przyczynę rozwiązania kontraktu poznaliśmy w komunikacie klubu, który dzisiaj ujrzał światło dzienne. - Wobec coraz lepszej postawy Uroša Nikolicia, jak i wzmocnieniu strefy podkoszowej Ivanem Marinkoviciem, zarówno Darrell, jak i włodarze klubu doszli do wniosku, że korzystniej dla obu stron będzie, jeśli zawodnik dokończy sezon w innym zespole - informował klub.

Darrell Harris był zawodnikiem, który przez cały okres swojej gry w Wilkach Morskich prezentował wysoki poziom sportowy. Tego dowodem jest jego średnia 12 punktów oraz 12 zbiórek na spotkanie. Ponadto Amerykanin miał też spory wpływ na kreowanie pozytywnego wizerunku King Wilków wśród szczecińskiej publiczności. Środkowy często wcielał się w rolę m. in.: trenera oraz reportera klubowej telewizji.

Komentarze (13):

Wszystkie komentarze (13)

Komentarze (13)

×
    Wszystkie komentarze (13)
    PRZEJDŹ NA WP.PL