Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stan zdrowia Evana Ravenela się nie poprawia. Amerykanin opuści Starogard Gdański?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
W piątek badanie rezonansem magnetycznym przeszedł Evan Ravenel. We wtorek do klubu przyszedł opis zdjęć i niestety zdrowie amerykańskiego środkowego się nie poprawia. Co dalej z zawodnikiem?

Wieści ze Starogardu Gdańskiego nie płyną najlepsze. Zdrowie Evana Ravenela się nie poprawia i jest duże prawdopodobieństwo, że zawodnik w tym sezonie już się na parkiecie nie pojawi. - Istnieje wysokie ryzyko odnowienia kontuzji środkowego Polpharmy. Evan nie może trenować na pełnych obrotach, na pewno nie zagra w najbliższym meczu przeciwko Anwilowi - informuje oficjalny profil klubu na jednym z portali społecznościowych.

Kolejne badania medyczne zawodnik przejdzie 17 lutego i wówczas lekarz zdecyduje, czy Ravenel będzie w stanie wrócić do reżimu treningowego. Jeśli decyzja będzie negatywna, to gracz pożegna się z zespołem. Klub powoli zaczyna obserwować rynek, tak aby jak najszybciej znaleźć zastępstwo za Amerykanina.

- Zawodnik ma taki zapis w kontrakcie, że jeśli choruje dłużej niż 60 dni, to możemy rozwiązać umowę w trybie natychmiastowym bez żadnych roszczeń - mówi nam Roman Olszewski, prezes Polpharmy Starogard Gdański.

Ciekawostką jest fakt, że gracz jakiś czas temu próbował wrócić do zajęć, ale ból kolana był zbyt intensywny. - Zawodnik lekko truchtał z boku, ale kolano nadal go bolało - przyznaje sternik klubu z Kociewia.

Zawodnicy Polpharmy ukarani po meczu z Rosą Radom!

Komentarze (6):

 • Cannik Zgłoś
  Pewnie kogoś będa chcieli szukać kto już u nas grał. Może Hicksa zatrudnią chociaż czy nam potrzebny 2/3
  • Mike2333 Zgłoś
   Nawiasem mówiąc w między czasie przeszedł testy medyczne w Śląsku.Oczywiście wynik negatywny.
   • Dragon12 Zgłoś
    Oszi chyba jest dumny z tego 60 dniowego zapisu w kontrakcie, że to tak podkreśla. Nie rozumiem tylko skąd pieniądze na nowego gracza??? Dopiero co w jakimś wywiadzie mówił, że kasy na
    Czytaj całość
    zmiany nie ma, a nowa licencja to 30 tyś. Teraz szuka zastępstwa. W sumie nie wiem po co. I tak już jest po sezonie dla nas.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL