WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ray Allen kończy sezon i karierę?

Jacek Konsek
Jacek Konsek
[tag=6135]Ray Allen[/tag] poinformował, że nie zagra już w tym sezonie. Wielce zasłużony snajper, który za kilka miesięcy skończy 40 lat, nie podjął jeszcze decyzji czy definitywnie zakończy karierę.

- Przez kilka ostatnich miesięcy poważnie zastanawiałem się co jest dla mnie najlepsze. Postanowiłem, że nie zagram już w tym sezonie oraz nie wezmę udziału w meczach międysezonowych. Chcę ten czas spędzić z moją rodziną i dopiero wtedy podejmę decyzję czy wrócę na rozgrywki 2015/2016 - czytamy w oświadczeniu Ray'a Allena.

Allen mimo wkrótce kończonych 40 lat wciąż jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Próbowali go ściągnąć Cleveland Cavaliers, ale nie powiodły się nawet namowy samego LeBrona Jamesa. - Wiele klubów interesowało się Ray'em w przeciągu całego sezonu. Będziemy kontaktować się z wybranymi jeśli Ray zdecyduje się na grę w rozgrywkach 2015/2016 - przyznał jego agent.

Allen występuje w NBA od 1996 roku. Swoją renomę zbudował w Milwaukee Bucks i Seattle Supersonics, gdzie występował w sumie przez 11 lat. Mistrzostwa zdobywał jednak z kolejnymi zespołami - z Boston Celtics w 2008 roku oraz pięć lat później z Miami Heat. Jest najlepszym w historii NBA strzelcem za trzy punkty - trafił aż 2973 rzuty zza łuku. 10-krotnie brał udział w Meczu Gwiazd.

Czy Ray Allen powinien już zakończyć karierę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL