Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk Wrocław wciąż gra o najlepszą czwórkę

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Naszym celem jest gra o najlepszą czwórkę po sezonie zasadniczym. Mamy na to wciąż dużą szansę - mówi nam Lawrence Kinnard, skrzydłowy Śląska Wrocław.

Sześć kolejek pozostało do zakończenia sezonu zasadniczego. Śląsk Wrocław znajduje się w całkiem niezłej pozycji wyjściowej. W chwili obecnej z 40 punktami na koncie zajmuje piąte miejsce i ma taki sam bilans jak Rosa, ale to radomianie mają lepszy bezpośredni stosunek meczów i to oni są wyżej w tabeli.

- Uważam, że mamy całkiem niezłą sytuację wyjściową. Nasza pozycja w tabeli nie wygląda źle. Staramy się koncentrować na każdym kolejnym spotkaniu. Jeśli mam być szczery, to do końca sezonu zasadniczego zostało jeszcze sześć meczów i wszystko może się zdarzyć - uważa Lawrence Kinnard, który był bohaterem ostatniego zwycięstwa Śląska Wrocław nad Polpharmą Starogard Gdański.

Lawrence Kinnard: Chcemy być w pierwszej czwórceLawrence Kinnard: Chcemy być w pierwszej czwórce
W niedzielę wrocławian czeka bardzo prestiżowe spotkanie z PGE Turowem Zgorzelec. Zwycięstwo bardzo pomogłoby Śląskowi w końcowym rozrachunku - tym bardziej, że Rosa Radom jedzie na bardzo trudny teren do Gdyni.

- W tych końcowych obliczeniach nie zapominałbym o ekipie Energi Czarnych Słupsk, która ostatnio prezentuje się naprawdę świetnie - dodaje Kinnard.

Słupszczanie mają w tej chwili 38 punktów i zajmują szóste miejsce, ale cały czas mają jedno zaległe spotkanie do rozegrania. Pod koniec kwietnia zmierzą się z PGE Turowem Zgorzelec.

- Naszym celem jest zajęcie miejsce w pierwszej czwórce i tego nie ukrywamy - mówi Kinnard.

Z kim Śląsk zagra w ostatnich meczach sezonu zasadniczego?

Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Wikana Start Lublin - Śląsk Wrocław
WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław
AZS Koszalin - Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia


Czy Śląsk Wrocław znajdzie się w pierwszej czwórce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL