Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jaka kara czeka Mardy'ego Collinsa?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
- Sędzia Dyscyplinarny wszczął postępowanie - informuje nas Michał Pacuda, rzecznik prasowy PLK. Czy Mardy Collins zostanie ukarany dyskwalifikacją?

Do całego incydentu doszło na środku boiska, kiedy to zawodnicy dziękowali już sobie za rozegrane zawody. Amerykański rozgrywający PGE Turowa Zgorzelec, Mardy Collins, uderzył ręką Przemysława Frasunkiewicza w twarz. Polak upadł na boisko i dość długo zwijał się z bólu. Na pomoc ruszyli mu koledzy, ale Collins zdążył już opuścić parkiet i udał się do szatni.

Zdarzenie zostało opisane przez komisarza. Do protokołu meczowego został również dołączony zapis wideo. Jak udało się nam ustalić, Sędzia Dyscyplinarny Polskiej Ligi Koszykówki, Sławomir Wasilewski, już wszczął postępowanie w tej sprawie. Obaj zawodnicy mają zostać przesłuchani i po tym zapadnie decyzja.

Mardy Collins zostanie zawieszony?Mardy Collins zostanie zawieszony?
Jakie konsekwencje mogą czekać amerykańskiego gwiazdora PGE Turowa Zgorzelec? Regulamin PLK mówi, że gracz może zawieszony od jednego do ośmiu meczów!

"Niesportowe zachowanie przed, w czasie lub po zawodach, związane
z naruszeniem nietykalności cielesnej bądź innym czynnym znieważeniem
fizycznym innej osoby - kara pieniężna do 15 000 zł i kara dyskwalifikacji
na okres od 1 do 8 meczów" - czytamy w regulaminie PLK.

Mardy Collins uderzył Przemysława Frasunkiewicza! Będzie dyskwalifikacja?!

Czy Mardy Collins zostanie ukarany dyskwalifikacją?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (22):

 • lacov Zgłoś
  Czarnoskórzy zawodzą :)) czarny sędzia gwizda nie te faule, Chevon (mój ulubieniec) nawalony śmiga po Zielonce , no a Mardy .. Gorzej niż małpa :))
  • liger Zgłoś
   okreslenie ciebie "własciciel jedynej szarej komórki" też jest pejoratywne ?w takim razie jestem jakoś tam rasistą ...a scedowanie przez ciebie oceny chamstwa tego chuligana jakiemuś
   Czytaj całość
   sędziemu plk jest śmieszne, bo od oceniania takich zachowań jesteśmy my, kibice, bo oni dla nas wystepują w tym cyrkujesli takiego zachowania nie potepiasz, to ... popierasz !!!brak dezaprobaty jest wspieraniempowinieneś to zrozumieć wreszcie, choć mam watpliwości !
   • Selfie Zgłoś
    Nie no,prawdziwy mistrz Polski. Nic tylko sie cieszyc i brac przyklad - z gry jak i zachowan w meczu jak i po nim :) haha, jestescie Mistrzami Polski, ale chyba najgorszymi w historii
    Czytaj całość
    rozgrywek. Szczere gratulacje dla Asseco, chociaz nie jestem ich jakims wielkim fanem. A o Turowie sie nie wypowiada, bo szkoda czasu dla tego "klubu". Powodzenia w dalszych rozgrywkach mistrzowie.
    Wszystkie komentarze (22)

    Komentarze (22)

    ×
     Wszystkie komentarze (22)
     PRZEJDŹ NA WP.PL