Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Najlepsza Piątka na zapleczu TBL

Jakub Artych
Jakub Artych
W niedzielę zakończyły się rozgrywki I ligi mężczyzn. Portal SportoweFakty.pl przygotował zestawienie pięciu zawodników, którzy w tym sezonie odgrywali kluczowe role.

Tomasz Ochońko (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski) - 38 m, 14,6 pkt, 4,4 as, 3,4 zb

Ochońko potwierdził wysokie umiejętnościOchońko potwierdził wysokie umiejętności
Rozgrywający był niekwestionowanym liderem Stali. Tomasz Ochońko szczególnie w fazie play-off imponował wyrachowaniem oraz spokojem w grze. Dowodzona przez niego Stal co prawda w kilku meczach zawiodła, to jednak na przestrzeni całego sezonu podopieczni Mikołaja Czai z pewnością zasłużyli na końcowy triumf. Dobra gra Ochońki z pewnością została zauważona przez kluby TBL co powoduje, iż Ostrów Wielkopolski może dla rozgrywającego okazać się zbyt ciasny.

Który zawodnik zasłużył na miano sezonu 2014/2015?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

 • Gabriel G Zgłoś
  Nad każdym rankingiem można dyskutować ale brak Orki faktycznie niezrozumiały. Nazwanie sezonu Rducha reaktywacja to też nieporozumienie. W Polfarmexie był w składzie, który wygrał
  Czytaj całość
  ligę i grał mało bo oni mieli tam wtedy pakę. W Łańcucie grał bardzo dużo więc jak mu siedziała trójka to było ok a jak nie to padaka bo Szymon nic innego nie umie. W finale i On i Bręk zawiedli a to oznacza, że nie powinni być ani w 1 ani w 2 piątce.
  • obiektywny Zgłoś
   Faktycznie dziwne zestawienie! Zamiast Bręka (nie "odbudował się" co było widać choćby wczoraj!) widział bym Szpyrkę, Kulikowskiego w I-ej piątce, zachwyty nad Rduchem mocno
   Czytaj całość
   przesadzone! Niepodważalna natomiast pozycja Ochońki!
   • Senti Zgłoś
    Tomek Ochońko miażdzy ranking. To był sezon Stali i Sokoła
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL