Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dawid Bręk zagra w Krośnie

Jakub Artych
Jakub Artych
Miasto Szkła dokonało poważnego transferu na pozycji numer jeden. Nowym rozgrywającym zespołu z Podkarpacia został Dawid Bręk.

Wychowanek drużyny Basket Team Opalenica w swojej karierze występował w Kotwicy Kołobrzeg, SKK Siedlce, Polfarmexie Kutno oraz w Sokole Łańcut, z którym w ostatnim sezonie zdobył srebrny medal I ligi. W wielkim finale ekipa z Podkarpacia nie sprostała wówczas Stali Ostrów Wielkopolski.


Dawida Bręka znamy głównie ze świetnych występów w Polfarmexie Kutno, gdzie był niewątpliwie ulubieńcem kibiców. Pod wodzą trenera Jarosława Krysiewicza kreator gry rozgrywał najlepsze sezony w swojej karierze. Gdyby nie dwie kontuzje, 25-letni zawodnik z pewnością występowałby już na parkietach Tauron Basket Ligi.
Dawid Bręk zmienia barwy kluboweDawid Bręk zmienia barwy klubowe
Wspomniane kontuzje nie pozwoliły zawodnikowi rozwinąć skrzydeł. Dawid Bręk odbudował swoją formę w Łańcucie, będąc w decydujących meczach sezonu mocnym ogniwem Sokoła. W nadchodzących miesiącach rozgrywający występował będzie już w zespole z Krosna, który ponownie przystąpi do rozgrywek z wielkimi apetytami. Celem włodarzy Miasta Szkła będzie wygranie I ligi.

Dawid Bręk jest czwartym zawodnikiem, który podpisał kontrakt z zespołem z Podkarpacia. Wcześniej na podobny ruch zdecydował się Dariusz Oczkowicz, Krzysztof Krajniewski oraz Filip Małgorzaciak.

Mam jeszcze coś do udowodnienia - rozmowa z Dawidem Brękiem, nowym graczem Miasta Szkła Krosno

Czy Dawid Bręk będzie wzmocnieniem Miasta Szkła Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (21):

 • adorato Zgłoś
  Ci zawodnicy przychodząc do Sokoła byli: jeden po kontuzji drugi po grze w Kutnie gdzie kiepskie mecze przeplatał dobrymi ale nie należał do "5" zawodników. Wtedy zapewne byli tańsi ale
  Czytaj całość
  najwyraźniej Sokół dogadał się z nimi na pensje na którą Krosno się nie zgodziło.Zawodnicy udowodnili swoją umiejętności ich wartość podskoczyła tyle, że teraz nie kupuje się kota w worku...Tak trudno to zrozumieć?? To odpowiedź na twoje wątpliwości czemu wtedy nas stać na nich nie było a teraz niby tańsi....
  • obiektywny Zgłoś
   Cytat (kilka wypowiedzi niżej) z "najmądrzejszego" na tym forum: "Rażące jest tylko to, że PUKI zawodnicy grali....! A.......ta i c.am ale za to jaki mądry (inaczej)!
   • adorato Zgłoś
    Aleś ty g..pi matko!
    Wszystkie komentarze (21)

    Komentarze (21)

    ×
     Wszystkie komentarze (21)
     PRZEJDŹ NA WP.PL