Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Igor Milicić poprowadzi Anwil Włocławek?

Michał Fałkowski
Michał Fałkowski
Anwil Włocławek znalazł nowego szkoleniowca? Wszystko wskazuje na to, że w środę włodarze Rottweilerów ogłoszą porozumienie z Igorem Miliciciem, byłym trenerem AZSu Koszalin.

Na oficjalnej stronie Anwilu Włocławek można przeczytać informację o tym, że klub zaprasza na środowe popołudnie na czat z nowym szkoleniowcem Rottweilerów. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, trenerem Anwilu będzie były zawodnik tego klubu, Igor Milicić.


39-letni Chorwat (w 2003 roku otrzymał polskie obywatelstwo) w trwającym jeszcze sezonie prowadził AZS Koszalin, którego był asystentem również w drugiej części rozgrywek 2013/2014. Zastąpił na tym stanowisku Gaspera Okorna, przejmując zespół w trudnym momencie, gdy drużyna nie miała już szans na awans do górnej szóstki. 

Milicić poukładał wówczas ekipę na nowo i pod jego wodzą koszalinianie wygrali dziewięć spotkań w dolnej szóstce - dzięki temu awansowali do play-off, a trener otrzymał nagrodę w postaci przedłużenia kontraktu. I choć latem rok temu zbudował w Koszalinie bardzo ciekawy zespół, nie otrzymał możliwości zakończenia rozgrywek w tym klubie. Został zwolniony na cztery kolejki przed końcem sezonu zasadniczego, przy bilansie 18:8. 

Warto przypomnieć, że jako gracz Milicić zdobył z Anwilem Włocławek jedyne mistrzostwo Polski wywalczone przez ten klub w sezonie 2002/2003. Sukces ten powtórzył również pięć lat później, ale już z Prokomem Treflem Sopot.

We Włocławku czekają na budżet i... wybierają trenera

Jak oceniasz decyzję Anwilu Włocławek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL