Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mistrzostwo oddala się od Davida Logana

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Drużyna Davida Logana, [tag=31091]Banco di Sardegna Sassari[/tag], przegrała piąte spotkanie w rywalizacji finałowej. [tag=41610]Crovegli Reggio Emilia[/tag] jest o jedno zwycięstwo od tytułu mistrzowskiego.

W poniedziałkowy wieczór rywalizacja finałowa przeniosła się Reggio Emilii. Gospodarze wygrali dwa pierwsze mecze, ale później musieli uznać wyższość Banco di Sardegna Sassari, która doprowadziła do wyrównania. Duża w tym zasługa reprezentanta Polski - Davida Logana.

O spotkaniu numer pięć Logan będzie chciał jednak jak najszybciej zapomnieć. Gracz na parkiecie spędził 21 minut, ale w tym czasie udało mu się zdobyć zaledwie dwa punkty (1/4 za dwa, 0/3 za trzy). W swoim dorobku zapisał także trzy zbiórki i trzy przechwyty.

Gospodarze do triumfu poprowadził tercet Ojars Silins i Achille Polonara, którzy zdobyli odpowiednio 14 i 13 punktów. 10 oczek dorzucił Rimantas Kaukenas. Zmartwieniem dla ekipy z Reggio Emilia jest fakt, że kontuzji nabawił się Dariusz Lawrynowicz, który nie zagra w kolejnym spotkaniu.

Juvenilia Reggio Emilia - Banco di Sardegna Sassari71:67 (18:15, 20:16, 14:20, 19:16)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL