Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Emil Rajković wróci do Polski?

Mateusz Zborowski
Mateusz Zborowski
Kto poprowadzi Śląsk Wrocław w kolejnym sezonie TBL i jak będzie wyglądała drużyna? Na tę chwilę jest więcej niewiadomych niż wiadomych.

Śląsk Wrocław nadal nie ma trenera na kolejny sezon. Nie ma także skompletowanej drużyny, a na rynku coraz mniej graczy. Czy działacze WKS-u pracują w konspiracji i niebawem szczegóły wyjdą na światło dzienne?

- Jestem w stałym kontakcie z włodarzami Śląska, ale na tę chwilę nie ma żadnych konkretów - dał jasno do zrozumienia Macedończyk.


W kuluarach mówi się jednak, że Śląsk ma być w kolejnym sezonie bardziej "wrocławski". Stąd zakontraktowanie wracającego po 7 latach do stolicy Dolnego Śląska Kamila Chanasa. Ma on być ważnym ogniwem nowo budowanego zespołu na kolejny sezon. Czy stwierdzenie bardziej "wrocławski" odnosi się również do nowego trenera?

Na tę chwilę ciężko powiedzieć kto może zasiąść na ławce WKS-u. Jednak niewykluczone, że będzie to ponownie właśnie Emil Rajković, który jednak nie chce komentować żadnych plotek. Skomentował jednak sytuację na polskim rynku. - Polskie kluby w kolejnym sezonie będą miały mniejsze budżety, a w dodatku dolar w te wakacje poszedł w górę - słusznie zauważa były trener Śląska.  

Być może w składzie wrocławskiego klubu ponownie zobaczymy Roberta Skibniewskiego, który nadal pozostaje wolnym zawodnikiem po tym jak rozstał się właśnie ze Śląskiem... Co w przypadku kiedy obaj panowie mieliby znów spotkać się w jednym klubie? - Mądrzy ludzie nigdy nie mówią nigdy - rzeczowo skomentował sytuację Rajković.

Jedno jest pewne kibice niepokoją się jak będzie wyglądał Śląsk w sezonie 2015/16, ale póki nie ma oficjalnych informacji ze strony klubu ciężko wyrokować. Sytuacja na rynku jest dynamiczna, ale jakoś nam się nie chce wierzyć, że działacze WKS-u będą czekać na ostatnią chwilę.

Czy Emil Rajković wróci na ławkę Śląska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

 • xativa Zgłoś
  witjcie, marzenia sie spelniaja. Macie wielki klub, zasluzony, a ze maly kryzys? Bedzie dobrze, jako kibic Kutna mile wspominam Was, kibicuje takze. Glowy go gory.Hala Ludowa i WKS maja swoj
  Czytaj całość
  klimat. pozdrowienia
  • Mike2333 Zgłoś
   Na przestrzeni ostatnich 4 lat graliśmy jeszcze w II lidze. Składem opartym w 80% na chłopaka z Wrocławia. Pięknie się to oglądało. Można powiedzieć ze tak samo jak finały z
   Czytaj całość
   proszkowe. Z Zielonym, Adamem, Dominem, Zyziem itd. Miło by było do tego wrócić. ..
   • Mike2333 Zgłoś
    Abstrahując od obecnej ciszy odbiegające z klubu, a także nauczony wydażeniami z ostatnich sezonów ogorkowych (przypomne ze rok temu pod koniec lipca większość z nas wieszcza wycofanie
    Czytaj całość
    z ligi)nie oceniam, przynajmniej na razie. Panowie mam do was pytanie. Którą drużynę oglądało wam się najlepiej na przestrzeni ostatnich 4 lat? Z którą najbardziej się zżyliście?
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL