Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kluby pytają o Rodericka Trice'a

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Roderick Trice jest uznaną marką na rynku w Tauron Basket Lidze. Chęć jego zatrudnienia wyraziło kilka klubów, ale jak na razie warunki postawione przez gracza są nieco za duże.

Roderick Trice ma za sobą udany sezon w barwach Śląska Wrocław. Amerykanin wystąpił w 32 meczach, w których przeciętnie zdobywał 13 punktów i 5,4 zbiórki. Gracz był jedną z wiodących postaci w ekipie Emila Rajkovicia. Trice wraz z kolegami sezon zakończyli na etapie ćwierćfinału. Przegrali serię z Energą Czarnymi Słupsk 0:3 i odpadli z rywalizacji. Ten wynik przyjęto we Wrocławiu ze sporym rozczarowaniem.

Mimo wszystko zainteresowanie zawodnikiem w TBL jest dość spore. Kilka klubów wysłało wstępne zapytanie w sprawie ewentualnego angażu. - Były jakieś rozmowy, ale na razie bez żadnych detali - mówi nam agent zawodnika.

Nieoficjalnie mówi się o: AZS-e Koszalin, Rosie Radom, Treflu Sopot i Polfarmexie Kutno. Podobno zespół Wojciecha Kamińskiego jest najbardziej zdeterminowany. Czwarta ekipa poprzedniego sezonu jest już na finiszu budowy zespołu na kolejny sezon. W składzie brakuje dwóch zawodników na pozycje "jeden" i "dwa".

Trice w sezonach 2012/2013 i 2013/2014 reprezentował barwy Energi Czarnych Słupsk. Później, dość niespodziewanie, przeniósł się do Śląska Wrocław. Czy teraz zdecyduje się pozostać w Tauron Basket Lidze?

Walter Hodge: A może wrócę do Stelmetu?

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL