Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ponad miliard dolarów wydano na nowe umowy w NBA!

Wojciech Bielewicz
Wojciech Bielewicz
Mnóstwo nowych umów, wielkie pieniądze na stole i zawodnicy zmieniający kluby przed rozpoczęciem nowego sezonu. Pierwszy dzień wolnej agentury w NBA był niezwykle szalony, oto jego podsumowanie.

Kibice NBA byli przygotowani na to, że pierwszy dzień lipca będzie dniem, w którym wydarzy się wiele rzeczy. Nikt nie przypuszczał jednak, że spadnie na nas tyle informacji, że w zasadzie ciężko będzie je wszystkie przyswoić. Specjalnie dla naszych czytelników prezentujemy wszystkich graczy, którzy podpisali swoje umowy pierwszego dnia wolnej agentury.

Tylko tego jednego dnia w NBA podpisano umowy na łączną sumę ponad jednego miliarda (!) dolarów. Dokładnie był to jeden miliard i 317 milionów.

Marcin Gortat: Miałem problemy personalne, ale to moja wina

Komentarze (12):

 • 0nyx Zgłoś
  i bomba z ostatniej chwili - wg Adriana Wojnarowskiego Suns czyszczą salary cap aby podpisać LaMarcusa Aldridge'a. Do Pistons wędrują Marcus Morris, Danny Granger i Reggie Bullock w zamian
  Czytaj całość
  za 2-rundowy pick w 2020. tym sposobem Słońca mają wolne 20mln
  • MaroNBA Zgłoś
   Bucks z Monroe mają centra z prawdziwego zdarzenia, oj oni póki co na papierze mogą jeszcze bardziej namieszać na Wschodzie niż w ubiegłym sezonie.
   • 0nyx Zgłoś
    i kolejni zawodnicy podpisani:Ed Davis 3/30 PortlandMonta Ellis 4/44 Pacers (Sacramento dawało 4/48 ale odrzucił)no i oficjalne potwierdzenie że Tim Duncan zagra jeszcze jeden sezon :)
    Wszystkie komentarze (12)

    Komentarze (12)

     Wszystkie komentarze (12)
     PRZEJDŹ NA WP.PL