Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kwamain Mitchell zagra w Stelmecie?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
[tag=44484]Kwamain Mitchell[/tag] znalazł się w orbicie zainteresowań Stelmetu Zielona Góra. Czy Amerykanin trafi do zespołu mistrza Polski?

Kwamain Mitchell był bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem Polfarmexu Kutno  w tym sezonie. Amerykanin świetnie wywiązywał się z roli lidera zespołu - przeciętnie zdobywał 19,4 punktu i miał 5,3 zbiórki. Jednak z powodu kontuzji (po zderzeniu z Tautvydasem Lydeką) musiał przedwcześnie zakończyć sezon.

Zawodnik zaraz po zakończeniu sezonu otrzymał kilka propozycji z klubów Tauron Basket Ligi. Jego usługami zainteresowani byli m.in. działacze Polfarmexu Kutno czy Rosy Radom, ale już wiemy, że w tych zespołach amerykański strzelec nie zagra.

W ostatnich dniach, dość nieoczekiwanie, jego osoba pojawiła się w orbicie Stelmetu BC Zielona Góra. Działacze klubu na pozycje 1-2 mają kilka ofert, ale nam udało się ustalić, że w tym gronie jest również Kwamain Mitchell. Innym poważnym kandydatem jest Rashaun Broadus, który ostatnio występował na Litwie.

Wiemy również, że Stelmet bardzo mocno przygląda się sytuacji na rynku amerykańskim, gdzie obecnie rozgrywana jest Liga Letnia.

Karol Gruszecki coraz bliżej Stelmetu BC

Czy Kwamain Mitchell zagra w Stelmecie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (13):

 • barakuda Zgłoś
  A co do tematu artykułu to byłbym takim transferem zdziwiony. Co nie znaczy oczywiście, że to wykluczam. Stelmet ma na dziś taką sytuację, że powinien a wręcz musi ufać swojemu
  Czytaj całość
  trenerowi bo po krótkim panowaniu Adamka wyciągnął zielonogórzan z potężnych tarapatów i kredyt zaufania do wszelkich decyzji transferowych należy mu się jak psu zupa:)
  • xativa Zgłoś
   Moze i lepiej, ze Kay nie zagra w Kutnie.
   • JDW21 Zgłoś
    Mam nadzieje, że to jakaś pomyłka. Po co nam rozgrywający z 178cm wzrostu. Jak on może być przydatny w obronie przeciwko wyższym rozgrywającym. Poza tym już raz takiego niskiego
    Czytaj całość
    rozgrywającego mieliśmy...nie pamiętam nawet jak się nazywa bo tak krótko grał. Poza tym w Polfarmeksie wszystko było pod niego, a w Stelmecie BC:) raczej sie tak nie zdarzy.
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL